Informuojame, kad priėmimas į Riešės gimnaziją, Bukiškio progimnazijos skyrių, Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrių vykdomas vadovaujantis tvarka, patvirtinta Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. balandžio 27 d. įsakymu Nr. V-410  „Dėl švietimo ir mokslo ministro 2012 m. kovo 28 d. įsakymo Nr. V-552 „Dėl priėmimo į valstybines  bendrojo ugdymo ir ikimokyklinio ugdymo mokyklas, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija yra Švietimo ir mokslo ministerija, tvarkos aprašo  patvirtinimo“ pakeitimo“.   
    Pagal minėtą priėmimo į valstybines bendrojo ugdymo ir ikimokyklinio ugdymo mokyklas Tvarką, prašymų  mokytis  priėmimo laiką į mokyklą kiekvienais kalendoriniais metais nustato Švietimo ir mokslo ministras iki kovo 31 dienos. Kai gimnazija gaus informaciją apie nustatytą priėmimo datą, apie tai paskelbs Riešės gimnazijos tinklapyje www.riesesgimnazija.lt
   
                                                                                                                                                                    Administracija

Gerb. Tėveliai,

dėkojame Jums už Riešės gimnazijai skirtus 2 proc. GPM.
2017 metais surinkta 9710,40 Eur. Lėšos paskirstytos pagal mokinių (ugdytinių) skaičių gimnazijoje ir skyriuose: Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrius (44 ugdytiniai) – 347,63 Eur., Bukiškio progimnazijos skyrius (170 ugdytinių ir mokinių) – 1342,95 Eur., Riešės gimnazija (1015 ugdytinių ir mokinių) – 8019,82 Eur.
Už  surinktas lėšas 2017-2018 m. m. Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriui planuojama pirkti edukacines priemones, Bukiškio progimnazijos skyriaus mokiniams nupirkta 48 spintelės,  Riešės gimnazijos  mokiniams nupirkta 259 spintelės.
Už kitais metais gautas lėšas planuojame tęsti spintelių pirkimą Riešės gimnazijos mokiniams ir Bukiškio progimnazijos skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniams. Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriui skirtas lėšas planuojama panaudoti edukacinių erdvių turtinimui.

Prašome Jus pagal galimybę ir 2018 metais skirti lėšas iš 2 proc. GPM  Riešės gimnazijai.

Pagarbiai
administracija

Įmonės kodas 195004583
Riešės gimnazija
Beržų g. 2a,
Riešės k., Vilniaus r.

Informaciją apie 2 proc. GPM galima rasti adresu: https://www.vmi.lt

Priėmimas į Riešės gimnaziją, Bukiškio progimnazijos skyrių, Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrių vykdomas vadovaujantis tvarka, patvirtinta Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. balandžio 27 d. įsakymu Nr. V-410  „Dėl švietimo ir mokslo ministro 2012 m. kovo 28 d. įsakymo Nr. V-552 „Dėl priėmimo į valstybines  bendrojo ugdymo ir ikimokyklinio ugdymo mokyklas, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija yra Švietimo ir mokslo ministerija, tvarkos aprašo  patvirtinimo“ pakeitimo“.
Mokiniai priimami mokytis į ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.
Mokiniai į pradinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo programas priimami vadovaujantis Nuosekliojo mokymosi pagal bendrojo ugdymo programas tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2005 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. ISAK-556 „Dėl Nuosekliojo mokymosi pagal bendrojo ugdymo programas tvarkos aprašo patvirtinimo“. Asmenys į priešmokyklinio ugdymo programą priimami, vadovaujantis Priešmokyklinio ugdymo organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2013 m. lapkričio 21 d. įsakymu Nr.V-1106 „Dėl Priešmokyklinio ugdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“.
Mokinių priėmimą į gimnaziją organizuoja ir vykdo gimnazijos direktorius ir mokinių priėmimo komisija kiekvienais kalendoriniais metais į pradinio ugdymo programą – nuo gegužės 24 d. iki gegužės 31 d.; į pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas – nuo birželio 1 d. iki birželio 30 d.; papildomas priėmimas į gimnazijoje esančias laisvas vietas organizuojamas nuo rugpjūčio 27 d. iki rugpjūčio 30 d.
Per mokslo metus mokiniai priimami į laisvas mokymosi vietas. Prašymai priimti asmenis į mokyklą nustatytais terminais yra teikiami mokyklai visus kalendorinius metus ir eilės tvarka registruojami mokykloje.
Prašymai teikiami Riešės gimnazijoje (Beržų g. 2a, Riešė).
Dėl priėmimo galima teirautis  telefonu +370 5 2469779.

2016 – 2017 m. m. ir 2017-2018 m. m. Riešės gimnazijos mokiniai dalyvauja Lietuvos mastu vykdomame projekto „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės“ įgyvendinime. Gimnazijos bibliotekoje yra parengtas informacinis stendas skirtas mokiniams, kolegoms ir svečiams apie Europos Sąjungą ir jos institucijas.

Riešės gimnazijos mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuoja UAB „Maisto pramonės ekspertai“. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus mokinių, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių bei Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuoja Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos valgykla.
Riešės gimnazijos mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuojančio UAB „Maisto pramonės ekspertai“ suderintą meniu su kainomis galite rasti facebook paskyroje, paspaudę šią nuorodą, taip pat betarpiškai maitinimo klausimais galite bendrauti su valgyklos vedėja Eurika Turoniene el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus mokinių, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių bei Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuojančios Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos valgyklos suderintą meniu galite rasti minėtoje valgykloje arba teirautis klasių ir grupių auklėtojų. Bendrauti su valgyklos vedėja Vigilija Saproniene Jums rūpimais maitinimo klausimais galite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mergaitės dėvi languotą sarafaną bei tamsiai mėlyną trikotažinį švarkelį, gali ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį; vietoj sarafano galima dėvėti tamsiai mėlynas uniformines kelnes. Berniukai dėvi tamsiai mėlynas uniformines kelnes ir tamsiai mėlyną trikotažinį švarkelį bei gali ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį.  Berniukams galima komplektuoti uniformą ir su languotomis liemenėmis. Visiems privaloma gimnazijos emblema.

Gimnazijos tarybos 2009 metų balandžio 23 dienos nutarimu uniformas Riešės gimnazijos mokiniai gali siūdintis šiose įmonėse:

UAB "Lidata", Kalvarijų g. 168, Vilnius, tel.: (85) 2760638, +37067026063, +37068661715, +37062045050;

parduotuvėje 8ToGo, Vilniaus Centrinė Universalinė parduotuvė, VCUP, 5 aukštas, Upės g. 9;
 internetinėje parduotuvėje: www.8togo.lt (Išankstinių matavimų nėra. Mokyklinę aprangą galima tiesiog iš karto nusipirkti). Tel.:  8626 70697, el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informuojame, kad Gimnazijos tarybos 2011 metų birželio 14 dienos nutarimu Riešės gimnazijos mokiniai privalo dėvėti pilnas uniformas. Pilna uniforma berniukams: švarkas ir uniforminės kelnės. Pilna uniforma mergaitėms: švarkas ir sijonas (gali dėvėti uniformines kelnes).
Mokinių tarybos siūlymu ir 2014 m. birželio 18 d. Gimnazijos tarybos pritarimu mokiniai gali dėvėti neprivalomą uniformos priedą – „džemperį“ – su gobtuvu, be užtrauktuko, įvairių spalvų, su mokyklos emblema, kurį galima įsigyti šioje įmonėje: Mažoji bendrija SchoolProud, įmonės kodas: 302887326, http://schoolproud.com/

 

Mergaitės dėvi languotus sijonus bei tamsiai mėlyną klasikinį uniforminį švarką, gali ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį, vietoj sijono gali dėvėti tamsiai mėlynas uniformines kelnes. Berniukai dėvi tamsiai mėlynas uniformines kelnes ir tamsiai mėlyną klasikinį švarką, gali ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį. Visiems privaloma gimnazijos emblema.
Gimnazijos tarybos 2009 metų balandžio 23 dienos nutarimu uniformas Riešės gimnazijos mokiniai gali siūdintis šiose įmonėse:
UAB "Lidata", Kalvarijų g. 168, Vilnius, tel.: (85) 2760638, +37067026063, +37068661715, +37062045050;
parduotuvėje 8ToGo, Vilniaus Centrinė Universalinė parduotuvė, VCUP, 5 aukštas, Upės g. 9;
 internetinėje parduotuvėje: www.8togo.lt (Išankstinių matavimų nėra. Mokyklinę aprangą galima tiesiog iš karto nusipirkti). Tel.:  8-626 70697, el.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Informuojame, kad Gimnazijos tarybos 2011 metų birželio 14 dienos nutarimu Riešės gimnazijos mokiniai privalo dėvėti pilnas uniformas. Pilna uniforma berniukams: švarkas ir uniforminės kelnės. Pilna uniforma mergaitėms: švarkas ir sijonas (gali dėvėti uniformines kelnes).
Mokinių tarybos siūlymu ir 2014 m. birželio 18 d. Gimnazijos tarybos pritarimu mokiniai gali dėvėti neprivalomą uniformos priedą – „džemperį“. Jis gali būti su gobtuvu, be užtrauktuko, įvairių spalvų, su mokyklos emblema. Džemperį galima įsigyti šioje įmonėje: Mažoji bendrija SchoolProud, įmonės kodas: 302887326, http://schoolproud.com/

Laba diena,

Pastaruoju metu  daug moksleivių važinėja be išduotų metinių bilietų. Vairuotojai neturi teisės vežti tokių moksleivių, kadangi už tai vairuotojams gresia baudos. Informuojame, kad Jūsų mokymosi įstaigos mokiniai, neturintys mūsų įmonės išduotos moksleivio vežimo kortelės,  už kelionę privalės mokėti pilną bilieto kainą. Prašome perduokite šią informaciją moksleiviams ir jų tėvams, kad nebekiltų konfliktų tarp moksleivio, moksleivio tėvų  ir vairuotojų!

Pagarbiai,

SĮ Vilniaus rajono autobusų parkas.

Paieška