Priėmimas į Riešės gimnaziją, Bukiškio progimnazijos skyrių, Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrių vykdomas vadovaujantis tvarka, patvirtinta Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2015 m. liepos 22 d. įsakymu Nr. V-771  „Dėl švietimo ir mokslo ministro 2012 m. kovo 28 d. įsakymo Nr. V-552 „Dėl priėmimo į valstybines  bendrojo ugdymo mokyklas, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija yra Švietimo ir mokslo ministerija, tvarkos aprašo  patvirtinimo“ pakeitimo“.
Prašymai teikiami Riešės gimnazijos administracijai (Beržų g. 2a, Riešė).
Prašymai 2018-2019  m.m.  į priešmokyklines grupes ir 1-as klases į Riešės gimnaziją, Bukiškio progimnazijos skyrių teikiami Riešės gimnazijos administracijai (Beržų g. 2a, Riešė) nuo 2018 m. sausio 2d. 
Dėl priėmimo galima teirautis  telefonu +370 5 2469779.

Dėkojame visiems dalyvavusiems Išsipildymo akcijos koncerte ir dovanojusiems vaikams dovanas.

Gerbiami tėveliai,
Švietimo ir mokslo ministerija kviečia švietimo ir kultūros įstaigas įsitraukti į iniciatyvą „Atverk duris vasarai“ ir suteikti visiems mokyklinio amžiaus vaikams galimybę prasmingai leisti atostogas. Bendruomenės centrai, bibliotekos, neformaliojo vaikų švietimo įstaigos, mokyklos, muziejai ir kitos organizacijos kviečiamos vasarą priimti atostogaujančius moksleivius ir pasiūlyti jiems užsiėmimų.
„Kviečiu kuo aktyviau įsitraukti į šią iniciatyvą, suteikti galimybę Lietuvos moksleiviams, ir ypač iš socialiai jautrių šeimų, įdomiai, aktyviai ir prasmingai praleisti vasaros atostogas“, - sako švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.
Prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ prisidėjo ir Riešės gimnazija, kuri 2017 m. gegužės 31 – birželio 15 d. kviečia norinčius priešmokyklinių grupių, 1-12 klasių mokinius (Bukiškio skyriaus vaikai taip pat kviečiami į gimnaziją) dalyvauti siūlomose veiklose. Mokytojai, tapę vaikų vadovais, organizuos edukacines veiklas: sporto varžybas, protų mūšius, kūrybines dirbtuves, knygų skaitymo rytmečius ir pan. 2017 m. birželio 19 d. – rugpjūčio 1 d. gimnazijos bibliotekoje antradieniais 9.00 – 12.00 val. vyks skaitymo rytmečiai.
Veiklų grafikas
Organizuojamų gimnazijoje veiklų sąrašas pridedamas. Norintys dalyvauti veiklose 2017 m. gegužės 31 – birželio 15 d. 9.00 val. renkasi gimnazijos aktų salėje.
Projektas „Atverk duris vasarai“ yra Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis.
Administracija


2016 – 2017 m. m. Riešės gimnazijos mokiniai dalyvauja Lietuvos mastu vykdomame projekto „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės“ įgyvendinime. Gimnazijos bibliotekoje yra parengtas informacinis stendas skirtas mokiniams, kolegoms ir svečiams apie Europos Sąjungą ir jos institucijas.

Riešės gimnazijos mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuoja UAB „Maisto pramonės ekspertai“. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus mokinių, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių bei Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuoja Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos valgykla.
Riešės gimnazijos mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuojančio UAB „Maisto pramonės ekspertai“ suderintą meniu su kainomis galite rasti facebook paskyroje, paspaudę šią nuorodą, taip pat betarpiškai maitinimo klausimais galite bendrauti su valgyklos vedėja Eurika Turoniene el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus mokinių, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių bei Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuojančios Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos valgyklos suderintą meniu galite rasti minėtoje valgykloje arba teirautis klasių ir grupių auklėtojų. Bendrauti su valgyklos vedėja Vigilija Saproniene Jums rūpimais maitinimo klausimais galite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gerb. Tėveliai,

dėkojame Jums už Riešės gimnazijai skirtus 2 proc. GPM.

2016 metais surinkta 8724,12 Eur.

Už surinktas lėšas šiais metais planuojama renovuoti dalį sanitarinių mazgų, įsigyti edukacinių ir

metodinių priemonių, įrengti lauko pavėsinę Bukiškio skyriuje, gerinti gimnazijos infrastruktūrą.

Prašome Jus pagal galimybę ir 2017 metais skirti lėšas iš 2 proc. GPM Riešės gimnazijai.

Pagarbiai,

administracija

Įmonės kodas 195004583

Riešės gimnazija

Beržų g. 2a,

Riešės k., Vilniaus r.

Deklaracijas paštu galima siųsti adresu Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai.

Informaciją apie 2 proc. GPM galima rasti:

https://www.vmi.lt/

Priėmimas į Riešės gimnaziją, Bukiškio progimnazijos skyrių, Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrių vykdomas vadovaujantis tvarka, patvirtinta Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2015 m. liepos 22 d. įsakymu Nr. V-771  „Dėl švietimo ir mokslo ministro 2012 m. kovo 28 d. įsakymo Nr. V-552 „Dėl priėmimo į valstybines  bendrojo ugdymo mokyklas, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija yra Švietimo ir mokslo ministerija, tvarkos aprašo  patvirtinimo“ pakeitimo“.


Prašymai teikiami Riešės gimnazijos administracijai (Beržų g. 2a, Riešė). Dėl priėmimo galima teirautis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba telefonu +370 5 2469779.

Mergaitės dėvi languotą sarafaną bei tamsiai mėlyną trikotažinį švarkelį, gali ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį; vietoj sarafano galima dėvėti tamsiai mėlynas uniformines kelnes. Berniukai dėvi tamsiai mėlynas uniformines kelnes ir tamsiai mėlyną trikotažinį švarkelį bei gali ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį.  Berniukams galima komplektuoti uniformą ir su languotomis liemenėmis. Visiems privaloma gimnazijos emblema.

Gimnazijos tarybos 2009 metų balandžio 23 dienos nutarimu uniformas Riešės gimnazijos mokiniai gali siūdintis šioje įmonėje:

UAB "Lidata", Verkių g.30b, tel.: 2760638

Informuojame, kad Gimnazijos tarybos 2011 metų birželio 14 dienos nutarimu Riešės gimnazijos mokiniai privalo dėvėti pilnas uniformas. Pilna uniforma berniukams: švarkas ir uniforminės kelnės. Pilna uniforma mergaitėms: švarkas ir sijonas (gali dėvėti uniformines kelnes).
Mokinių tarybos siūlymu ir 2014 m. birželio 18 d. Gimnazijos tarybos pritarimu mokiniai gali dėvėti neprivalomą uniformos priedą – „džemperį“ – su gobtuvu, be užtrauktuko, įvairių spalvų, su mokyklos emblema, kurį galima įsigyti šioje įmonėje: Mažoji bendrija SchoolProud, įmonės kodas: 302887326, http://schoolproud.com/

 

Mergaitės dėvi languotus sijonus bei tamsiai mėlyną klasikinį uniforminį švarką, gali ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį, vietoj sijono gali dėvėti tamsiai mėlynas uniformines kelnes. Berniukai dėvi tamsiai mėlynas uniformines kelnes ir tamsiai mėlyną klasikinį švarką, gali ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį. Visiems privaloma gimnazijos emblema.
Gimnazijos tarybos 2009 metų balandžio 23 dienos nutarimu uniformas Riešės gimnazijos mokiniai gali siūdintis šiose įmonėse:
UAB "Lidata", Verkių g.30b, tel.: 2760638;
parduotuvėje 8ToGo, Vilniaus Centrinė Universalinė parduotuvė, VCUP, 5 aukštas, Konstitucijos pr. 16;
 internetinėje parduotuvėje: www.8togo.lt (Išankstinių matavimų nėra. Mokyklinę aprangą galima tiesiog iš karto nusipirkti). Tel.:  8-626 70697, el.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Informuojame, kad Gimnazijos tarybos 2011 metų birželio 14 dienos nutarimu Riešės gimnazijos mokiniai privalo dėvėti pilnas uniformas. Pilna uniforma berniukams: švarkas ir uniforminės kelnės. Pilna uniforma mergaitėms: švarkas ir sijonas (gali dėvėti uniformines kelnes).
Mokinių tarybos siūlymu ir 2014 m. birželio 18 d. Gimnazijos tarybos pritarimu mokiniai gali dėvėti neprivalomą uniformos priedą – „džemperį“. Jis gali būti su gobtuvu, be užtrauktuko, įvairių spalvų, su mokyklos emblema. Džemperį galima įsigyti šioje įmonėje: Mažoji bendrija SchoolProud, įmonės kodas: 302887326, http://schoolproud.com/

 

 

 

 

 

 

 

Laba diena,

Pastaruoju metu  daug moksleivių važinėja be išduotų metinių bilietų. Vairuotojai neturi teisės vežti tokių moksleivių, kadangi už tai vairuotojams gresia baudos. Informuojame, kad Jūsų mokymosi įstaigos mokiniai, neturintys mūsų įmonės išduotos moksleivio vežimo kortelės,  už kelionę privalės mokėti pilną bilieto kainą. Prašome perduokite šią informaciją moksleiviams ir jų tėvams, kad nebekiltų konfliktų tarp moksleivio, moksleivio tėvų  ir vairuotojų!

Pagarbiai,

SĮ Vilniaus rajono autobusų parkas.

Paieška