2017 m. gegužės 31 d. Respublikinėje sporto ir meno šventėje „Adamkiada 2017“ II c klasės mokiniui Karoliui Miliui buvo įteiktas sertifikatas, kuriame pažymima, kad mokiniui suteiktas „Adamkiados garbės“ nominanto vardas už gerus mokslo, sporto, meno pasiekimus bei aktyvų dalyvavimą neformaliojo švietimo veikloje.

2017 m. gegužės 13 d. Riešės gimnazijos mokinių komanda Respublikiniame  gatvės šokių konkurse  „Rise up 2017“  užėmė I-ąją vietą „Kids advanced“ grupėje.

2017 m. gegužės 15 d. Kaune vyko  baigiamoji Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso „Fizikos bandymai aplink mus – 2017“  konferencija. 8-ų klasių PPT sekcijoje 8 a klasės mokinė Marija Miliūtė užėmė I vietą.

2017 m. gegužės 12 d. Turgelių „Aistuvos“ gimnazijoje mūsų  pradinių klasių mokinių komanda Rytų Lietuvos mokyklų pradinių klasių mokinių estafečių varžybose „Sraigė – 2017“ laimėjo II-ą vietą.

2017 m. balandžio 25 d.  gimnazijos IIc klasės  mokinių komanda Nacionaliniame mokinių konkurse „Praeitis stiprybė – dabarčiai“ laimėjo I-ą vietą.

2017 m. balandžio 6 d. III gimnazijos klasės mokinys, IX Respublikinio jaunųjų dramaturgų konkurso prizininkas, Augustas Lapinskas apdovanotas Panevėžio miesto mero Ryčio Mykolo Račkausko bei Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos direktoriaus Vytauto Raišio padėkomis už puikų stilių ir įdomų monogramos žanro kūrinį.

2017 m. kovo 3-4 d. Riešės gimnazijos 7b klasės mokinė Melisa Matukaitytė dalyvavo ir puikiai pasirodė Respublikiniame septintų klasių mokinių prancūzų kalbos konkurse „Je parle français et toi?“.

2017 m. kovo 9 d. III gimnazijos klasės mokinė Gabrielė Gutparakytė dalyvavo ir puikiai pasirodė Respublikiniame vyresniųjų klasių moksleivių skaitovų konkurse „Man meilė bus galia išlikti“, skirtame Juditos Vaičiūnaitės 80-osioms gimimo metinėms.

Mūsų gimnazijos IIc klasės  mokinių komandos kūrybinis tiriamasis darbas „Hipiai“ pateko į Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos, Vilniaus universiteto ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos organizuojamo nacionalinio mokinių konkurso „Praeitis stiprybė – dabarčiai“ geriausiųjų darbų dešimtuką.

2016 – 2017 m. m. Regioninių mokyklų matematikos olimpiados II-me ture 7 – 8 klasių grupėje 7b klasės mokinys Liudas Ablačinskas užėmė III-ą vietą; 11-12 klasių grupėje III klasės mokinė Samanta Vaitkutė užėmė III vietą.