2018 m. kovo 25 d. gimnazijos mokiniai gatvės šokių festivalyje „THE LORD OF THE CIRCLE“užėmė II-ą vietą.

2018 m. kovo 16 d. Vilniaus  Šv. Kristoforo progimnazijoje vykusiame Šalies šokio festivalyje „Šokim, šokim, nesustokim 2018“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, gimnazijos šokių kolektyvui „Sūkurėlis“ (vadovė Raimonda Pilkauskienė) buvo suteikta „Šauniausio tautinio kolektyvo“ nominacija.

2018 m. kovo 16 d. gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Turgelių „Aistuvos“ gimnazijoje ŠMM Regioninių ir Šalčininkų r. savivaldybės mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Gražiausi žodžiai Lietuvai“. Konkurse „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ 1b klasės mokinys Joris Paulauskas užėmė I-ą vietą, 2b klasės mokinė Luka Kukuškinaitė užėmė II-ą vietą, 3b klasės mokinė Lukrecija Paulauskaitė užėmė II-ą vietą, 4b klasės mokinė Odeta Muchina užėmė II-ą vietą.

2018 m. vasario 28 d. ir kovo 1 d. Riešės gimnazijoje vyko geografijos olimpiada „Mano gaublys 2018“. Geriausią rezultatą pasiekė ir pirmąją vietą užėmė 7a klasės mokinys Domantas Vaitkus ir 6d klasės mokinė Ruginė Kazlauskaitė. Antrą vietą užėmė  6d klasės mokinė Smiltė Sukristovaitė ir 6c klasės mokinys Kazimieras Zabulis. Trečią vietą – 6d klasės mokinė Rusnė Satkauskaitė. Iš I ir II gimnazijos klasių mokinių geriausiai užduotis atliko Ib klasės mokiniai: Goda Gutparakytė, Justina Ravinskaitė ir Šarūnas Stankus bei IIa gimnazijos klasės mokinė Aleksandra Malkovskaja. Mokiniams  įteikti diplomai.

2018 m. vasario 27 d. gimnazijoje buvo organizuotas Regioninių mokyklų matematikos olimpiados II-as turas. Olimpiadoje dalyvavo mokiniai iš Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio, Turgelių ,,Aistuvos“, Juodšilių „Šilo“, Eitminiškių, Riešės gimnazijų ir Buivydiškių pagrindinės mokyklos. Regioninių mokyklų matematikos olimpiados II-me ture 5 – 6 klasių grupėje 5b klasės mokinys Rapolas Kizis užėmė I-ą vietą, 6d klasės mokinys Nikita Ososovas užėmė II-ą vietą, 6d klasės mokinė Rugilė Kazlauskaitė užėmė III-ią vietą; 7 – 8 klasių grupėje 8b klasės mokinys Liudas Ablačinskas užėmė I-ą vietą, 8b klasės mokinė Augustina Lipnevičiūtė užėmė II-ą vietą, 7a klasės mokinė Evelina Blažytė užėmė III-ią vietą; 9 – 10 klasių grupėje IIa klasės mokinė Aleksandra Malkovskaja užėmė I-ą vietą, Ib klasės mokinė Goda Gutparakybtė užėmė II-ą vietą.

Tarptautinėje KINGS matematikos olimpiadoje:
5a klasės mokinė Gabija Saulė Petravičiūtė pasiekė antrąjį žinių lygmenį;
5a klasės mokinė Austėja Railaitė pasiekė antrąjį žinių lygmenį;
5a klasės mokinė Augustė Railaitė pasiekė antrąjį žinių lygmenį;
7a klasės mokinys Domantas Vaitkus pasiekė antrąjį žinių lygmenį;
5c klasės mokinė Saulė Karaliūnaitė pasiekė trečiąjį žinių lygmenį;
5c klasės mokinys Titas Kručkauskas pasiekė trečiąjį žinių lygmenį;
5a klasės mokinys Ignas Grunevas pasiekė trečiąjį žinių lygmenį;
4c klasės mokinys Vytautas Pociūnas pasiekė trečiąjį žinių lygmenį;
5a klasės mokinys Ignas Grunevas pasiekė trečiąjį žinių lygmenį;
5a klasės mokinė Mija Grigaliūnaitė pasiekė trečiąjį žinių lygmenį;
5c klasės mokinė Dovilė Zapolskytė pasiekė trečiąjį žinių lygmenį;
5a klasės mokinė Emilija Selilaitė pasiekė trečiąjį žinių lygmenį;
5a klasės mokinys Mantas Urniežius pasiekė trečiąjį žinių lygmenį;
5 klasės mokinė Dominyka Lapūnaitė pasiekė trečiąjį žinių lygmenį.

Tarptautinėje KINGS anglų kalbos olimpiadoje
6a klasės mokinys Lukas Zaikauskas pasiekė pirmąjį žinių lygmenį;
6a klasės mokinys Konrodas Urbonas pasiekė antrąjį žinių lygmenį;
7a klasės mokinys Domantas Vaitkus pasiekė antrąjį žinių lygmenį;
IIIa gimnazijos klasės mokinė Gabrielė Kuliominaitė pasiekė antrąjį žinių lygmenį;
IIIb gimnazijos klasės mokinys Benas Kučinskas pasiekė antrąjį žinių lygmenį;
IIIa gimnazijos klasės mokinė Kotryna Kazlauskaitė pasiekė antrąjį žinių lygmenį;
5a klasės mokinė Austėja Railaitė pasiekė trečiąjį žinių lygmenį;
4c klasės mokinys Vytautas Pociūnas pasiekė trečiąjį žinių lygmenį.

2018 m vasario 9 d. Juodšilių „Šilo“ gimnazijoje vykusiame Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso II etape Ib klasės mokinė Goda Gutparakytė užėmė III-ią vietą.

Riešės gimnazijos mokiniai apdovanoti diplomais pasirašytais LR Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės už tai, kad geriausiai atliko 2017 m. Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis: 8a klasės mokinys Martynas Albertas Ramanauskas Riešės gimnazijos 8 klasės mokinių tarpe, Ia gimnazijos klasės mokinys – Erikas Tarvydas Riešės gimnazijos I klasės mokinių tarpe, IIb gimnazijos klasės mokinys Edvardas Rimšelis Riešės gimnazijos II klasės mokinių tarpe.

2017 m. gruodžio 5 d. mūsų gimnazijos mokiniai Eitminiškių gimnazijoje dalyvavo Regioninių mokyklų/gimnazijų 9-12 (I-IV) klasių mokinių užsienio (rusų) kalbos olimpiadoje. Regioninių mokyklų/gimnazijų rusų (užsienio) kalbos olimpiados 9-10 (I-II) klasių grupėje IIa klasės mokinė Aleksandra Malkovskaja laimėjo II-ą vietą, Ia klasės mokinys Vadim Iljin laimėjo III-ią vietą; rusų (užsienio) kalbos olimpiados 11-12 (III-IV) klasių grupėje IV klasės mokinė Sandra Bubilaitė laimėjo III-ią vietą.