Surengta jau antroji tęstinė Tarptautinė paroda – konkursas „ Laiškai iš praeities – tautinės juostos“. Skelbiame konkurso laureatus, kuriuos išrinko  komisija.

Akvilė Parfirjeva Juodšilių "Šilo" gimnazija , Vilniaus raj. mokytoja Asta Kanavinienė
Justyna Volodkovič Juodšilių "Šilo" gimnazija , Vilniaus raj. mokytoja Asta Kanavinienė
Gabrielė Čepulytė Ignalinos raj.Vidiškių gimnazijos Mielagėnų skyrius, mokytoja Rožė Bielinienė
Matas Pockevičius Riešės gimnazija , mokytoja Ilona Mecelienė
Kostas Vaicekauskas, Riešės gimnazija, mokytoja Agnė Narkevičienė
Pijus Skebas, Kipras Skebas, Edvinas Šakalys, Karolis Žilionis, Eitminiškių gimnazija, mokytoja Aušra Razgūnienė
1a klasės grupinis darbas, Riešės gimnazija , mokytoja Laura Muliarčikienė
Oleg Lavruščik, Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba. Baltarusija. Mokytoja Justina Kasporskaja
Ieva Radžvilaitė Šiaulių raj. Bubių mokykla, mokytoja Raimonda Valančienė
Laurynas Dzvinelis Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, mokytoja Edita Dzvinelienė
Adrija Vitkauskaitė , Kauno "Ryto" pradinė mokykla , mokytoja Odeta Černiauskienė
Luiza Vorošilova Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla, mokytoja Sonata Kiseliauskienė.

Kviečiame laureatus 2019 m. kovo 20 d. 12 val. į iškilmingą apdovanojimą.

2019 m. sausio 26 d. Lietuvos parodų rūmuose LITEXPO vyko nacionalinis geografijos žinių konkursas „Adventure 2019“. Puikiai savo žinias parodė ir geriausiai tarp 6 klasių mokinių pasirodė 6b klasės mokinys Vilius Bagušauskas, kuris buvo apdovanotas atminimo medaliu ir kelione.

Riešės gimnazijos mokiniai apdovanoti diplomais pasirašytais Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės už tai, kad geriausiai atliko 2018 m. Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis: 8a klasės mokinys Domantas Vaitkus Riešės gimnazijos 8 klasės mokinių tarpe, Ib gimnazijos klasės mokinys – Liudas Ablačinskas Riešės gimnazijos I klasės mokinių tarpe, IIa gimnazijos klasės mokinys Erikas Tarvydas Riešės gimnazijos II klasės mokinių tarpe.

2018 m. gimnazijos šokių kolektyvas ir ansamblis dalyvavo Juodžilių „Šilo“ gimnazijos organizuojamame Vilniaus rajono lietuviškų mokyklų mokinių meno šventėje „Vilniaus jovarai – 10“, skirtoje atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui ir „Vilniaus jovaru“ dešimtmečiui.

2018 m. balandžio – gegužės mėn. IIa gimnazijos klasės mokinė Lukrecija Kociūtė dalyvavo projekte „Lyderystės akademija“ ir išklausė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, Vilniaus universiteto  Verslo mokyklos, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto lyderystės, verslo, teisės, politikos bei medicinos mokslų paskaitų ciklą.

2018 m. birželio 5 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje įvyko IV-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada 2018”. Estafetės 3x100 m rungtyje Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Gintarė Balčiūtė, Erikas Golubovskis ir Justinas Jurša, užėmė 1-ąją vietą. Bendroje įskaitoje Riešės gimnazija tarp 24 mokyklų  užėmė 2-ąją vietą.

2018 m. birželio 5 d. IV Respublikinėje sporto ir meno šventėje „Adamkiada“ IV gimnazijos klasės mokinei Gabrielei Gutparakytei buvo įteiktas sertifikatas, kuriame pažymima, kad mokinei suteiktas „Adamkiados garbės“ nominanto vardas už gerus mokslo, sporto, meno pasiekimus bei aktyvų dalyvavimą neformaliojo švietimo veikloje.

Riešės gimnazijos ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus mokiniai 2018 m. nuo balandžio 23 d. iki  balandžio 27 d. dalyvavo akcijoje „Pertrauka tyloje“.

2018 m. gegužės 31 d. Kaune vyko  baigiamoji Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso „Fizikos bandymai aplink mus – 2018“  konferencija. 9-ų klasių Video sekcijoje Ia gimnazijos klasės mokinė Marija Miliūtė užėmė II-ą vietą, 11-12 klasių Video sekcijoje  IIIa gimnazijos klasės mokinys Karolis Milius užėmė I-ą vietą.