2018 m. gimnazijos šokių kolektyvas ir ansamblis dalyvavo Juodžilių „Šilo“ gimnazijos organizuojamame Vilniaus rajono lietuviškų mokyklų mokinių meno šventėje „Vilniaus jovarai – 10“, skirtoje atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui ir „Vilniaus jovaru“ dešimtmečiui.

2018 m. balandžio – gegužės mėn. IIa gimnazijos klasės mokinė Lukrecija Kociūtė dalyvavo projekte „Lyderystės akademija“ ir išklausė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, Vilniaus universiteto  Verslo mokyklos, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto lyderystės, verslo, teisės, politikos bei medicinos mokslų paskaitų ciklą.

2018 m. birželio 5 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje įvyko IV-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada 2018”. Estafetės 3x100 m rungtyje Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Gintarė Balčiūtė, Erikas Golubovskis ir Justinas Jurša, užėmė 1-ąją vietą. Bendroje įskaitoje Riešės gimnazija tarp 24 mokyklų  užėmė 2-ąją vietą.

2018 m. birželio 5 d. IV Respublikinėje sporto ir meno šventėje „Adamkiada“ IV gimnazijos klasės mokinei Gabrielei Gutparakytei buvo įteiktas sertifikatas, kuriame pažymima, kad mokinei suteiktas „Adamkiados garbės“ nominanto vardas už gerus mokslo, sporto, meno pasiekimus bei aktyvų dalyvavimą neformaliojo švietimo veikloje.

Riešės gimnazijos ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus mokiniai 2018 m. nuo balandžio 23 d. iki  balandžio 27 d. dalyvavo akcijoje „Pertrauka tyloje“.

2018 m. gegužės 31 d. Kaune vyko  baigiamoji Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso „Fizikos bandymai aplink mus – 2018“  konferencija. 9-ų klasių Video sekcijoje Ia gimnazijos klasės mokinė Marija Miliūtė užėmė II-ą vietą, 11-12 klasių Video sekcijoje  IIIa gimnazijos klasės mokinys Karolis Milius užėmė I-ą vietą.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame vertimų ir iliustracijų  projekte „Tavo žvilgsnis“ už labai gerai atliktą vertimą iš anglų kalbos diplomais apdovanoti:
5b klasės mokinė Austėja Mušeikytė,
5c klasės mokinys Julius Kukenys,
6c klasės mokinė Urtė Marija Valkerytė,
8b klasės mokinė Liepa Burneikaitė,
8b klasės mokinė Vasarė Gerasimavičiūtė.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame vertimų ir iliustracijų  projekte „Tavo žvilgsnis“ už labai gerai atliktą vertimą iš vokiečių kalbos diplomais apdovanoti:
7c klasės mokinė Agota Raudytė,
8a klasės mokinė Karolina Žiedelytė.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame anglų  kalbos konkurse „Kalbų Kengūra 2018“ Auksinės Kengūros diplomą laimėjo:
4b klasės mokinė Goda Freimanaitė,
4d klasės mokinė Elzė Benušytė,
5b klasės mokinė Danielė Gerasimavičiūtė,
5b klasės mokinys Vilius Bagušauskas,
5d klasės mokinys Karolis Gudynas,
6a klasės mokinys Konradas Urbonas,
6c klasės mokinė Eimantė Marcinkonytė,
7c klasės mokinė Agota Raudytė,
8a klasės mokinys Martynas Albertas Ramanauskas,
8b klasės mokinė Vasarė Gerasimavičiūtė,
8b klasės mokinė Ugnė Lazarevičiūtė,
8b klasės mokinė Augustina Lipnevičiūtė,
8b klasės mokinė Melisa Matukaitytė,
Ic gimnazijos klasės mokinys Aurimas Degutis.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame anglų  kalbos konkurse „Kalbų Kengūra 2018“ Sidabrinės Kengūros diplomą laimėjo:
5c klasės mokinė Austėja Bieliauskaitė,
6c klasės mokinė Kamilė Marcinkonytė,
6c klasės mokinė Urtė Marija Valkerytė,
8a klasės mokinys Dominykas Paplauskas.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame anglų   kalbos konkurse „Kalbų Kengūra 2018“ Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo:
3b klasės mokinė Elzė Anelė Ramanauskaitė,
3b klasės mokinė Barbora Tvarijonaitė,
5c klasės mokinys Julius Kukenys,
6c klasės mokinė Meda Norberta Jablonskytė.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame lietuvių  kalbos konkurse „Kalbų Kengūra 2018“ Sidabrinės Kengūros diplomą laimėjo:
4c klasės mokinys Matas Čepas.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame lietuvių  kalbos konkurse „Kalbų Kengūra 2018“ Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo:
2b klasės mokinė Gabija Šimkutė,
4b klasės mokinė Goda Freimanaitė.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame rusų kalbos konkurse „Kalbų Kengūra 2018“ Auksinės Kengūros diplomą laimėjo:
7c klasės mokinė Kamilė Taraitytė,
8a klasės mokinys Dominykas Paplauskas,
Ic klasės mokinė Valerija Falkovska,
IIa gimnazijos klasės mokinė Aleksandra Malkovskaja,
IIa gimnazijos klasės mokinys Vladimiras Malyškinas.

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame rusų  kalbos konkurse „Kalbų Kengūra 2018“ Sidabrinės Kengūros diplomą laimėjo:
Ic klasės mokinė Liana Prokofjeva.