2019 m. gegužės 31 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje vyko jubiliejinė, V-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada”. Riešės gimnazijos „Adamkiados garbės” nominantu paskelbtas IIIa gimnazijos klasės mokinys Erikas Golubovskis, kuris yra daugkartinis Lietuvos ir Europos pankrationo čempionas, pasaulio kadetų vicečempionas. Dalyviai varžėsi 60 m bėgimo rungtyje, šuolyje į tolį iš vietos, estafečių bėgime 3x100 m ir futbolo turnyre 3x3, taip pat protmūšyje. Riešės gimnazijos mokinė Ugnė Remeikaitė 60 m bėgime užėmė 3-ąją vietą. Šuolyje į tolį iš vietos Rugilė Viltrakytė laimėjo 2-ąją vietą, o Ervinas Kreivys tarp berniukų buvo 1-as. Futbolo turnyre Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Medeinė Ugnė Blinstrubaitė, Rapolas Razmus ir Herkus Cicėnas užėmė 3-ąją vietą. Protmūšyje Erikas Tarvydas ir Rytis Valatka laimėjo 3-ąją vietą. Bendroje įskaitoje Riešės gimnazija tarp visų dalyvių užėmė 2-ąją vietą.  Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!