Riešės gimnazija teikė paraišką dalyvauti „Erasmus+“ projekte ir gavo finansavimą. „Erasmus+“ yra Europos Sąjungos finansuojama programa, skirta švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto rėmimui.
Mūsų mokykla teikė paraišką ir gavo finansavimą vykdyti šios programos KA229 tarptautinį projektą, kuris yra skirtas bendrojo ugdymo mokyklų mainų partnerystei.
Projekto trukmė  - 2 metai: startuoja 2019-09-01, baigiasi 2021-08-31.
Projekto „Sveikame kūne – sveika siela“ pagrindinis tikslas – sveikos gyvensenos skatinimas, dalijimasis gerąja patirtimi.
Projekto dalyvės - šešios šalys: Čekija, Suomija, Kroatija, Vokietija, Slovėnija ir Lietuva.
Pirmasis šalių susitikimas vyko projekto koordinatorės – Čekijos -  mieste, Hodonine, spalio 6-12 dienomis.
Į pirmąjį susitikimą vyko dvi anglų kalbos mokytojos ir keturios moksleivės (trys septintokės ir viena aštuntokė. Prieš vykstant į susitikimą visa mokyklos „Erasmus+“ grupė ir mokytojos intensyviai ruošėsi veikloms: vykdė apklausą, rinko medžiagą Lietuvos, Vilniaus ir savo mokyklos pristatymams, kūrė projekto logotipą, repetavo šokį.