Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Riešės gimnazijos mokiniai ir mokytojai Vasario 16-ąją paminėjo dainomis ir šokiais. Šventės metu pristatytose nuotraukose „Mano klasė švenčia Lietuvą“ džiugino mokinių  ir mokytojų entuziazmas bei kūrybiškumas, šiandienos ir praėjusių dešimties metų švenčių akimirkos.

2020 m. vasario 13 dieną gimnazijoje vyko viktorina „Pasaulio ir Lietuvos įdomybių geografija“ , kurioje dalyvavo 7–tų klasių komandos. Mokiniams šauniai sekėsi atsakinėti į klausimus apie įdomias pasaulio vietas, atpažinti įvairius gyvūnus bei augalus, susieti plačiai naudojamus bei vartojamus produktus, jų kilmės vietas. Viktorinos dalis „TAIP ar NE“ pareikalavo ne tik žinių, bet ir greitos orientacijos. Daugiausiai taškų surinko ir nugalėtojais tapo 7a klasės komanda, nedaug nuo jų atsiliko ir antrą vietą užėmė 7d klasės komanda. Sveikiname nugalėtojus!

2020 m. vasario 13 dieną gimnazijoje vyko viktorina „Ką žinau apie Lietuvos istoriją“. Protų mūšio ir etnografines užduotis bei klausimus apie šalies valstybines šventes atliko 5 a, 5 b, 5 c bei 6 a klasių komandos. Geriausiai mokiniams sekėsi atsakinėti į protų mūšio klausimus apie šalies istoriją ir kultūrą, sunkesnės užduotys iš etnografijos. Daugiausiai taškų surinko ir nugalėtojais tapo 6 a klasės komanda. Sveikiname nugalėtojus.

Norime pasidžiaugti, kad Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus ugdytinė Lėja Lopušniak dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso "Dainų dainelė" III etape.
Kviečiame visus balsuoti internetu už Lėją!
Mergaitę "Dainų dainelės" konkursui paruošė Riešės gimnazijos meninio ugdymo pedagogė Jurgita Stasiūnienė.

2020 metų vasario 5 dieną Riešės gimnazijoje vyko draugiškos tinklinio varžybos tarp Riešės ir Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijų merginų tinklinio komandų. Sveikiname mūsų gimnazijos šauniąsias tinklininkes, iškovojusias pergalę santykiu 3:0.

2020 metų sausio 29 dieną Riešės gimnazijoje vyko draugiškos tinklinio varžybos tarp Riešės ir Paberžės „Verdenės” gimnazijų vaikinų komandų. Po sunkių, ilgų, bet draugiškų varžybų Paberžės „Verdenės” gimnazijos tinklininkai iškovojo pergalę 2:1.

2020 m. sausio 23-24 d. Riešės gimnazijoje vyksta kvadrato varžybos „Sausio šerkšnas 2020“ Renginį finansuoja Sporto rėmimo fondas

2019 m.  sausio 13-ąją Riešės gimnazija dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtoje Laisvės gynėjų dienai.  8.00 val. uždegėme atminimo žvakeles, pirmos pamokos metu vyko diskusijos ir filmų, skirtų sausio įvykiams atminti, peržiūros. Taip pat, mokyklos bendruomenė prisijungė prie akcijos „Prisimenu, kodėl esame laisvi“- segėjome Neužmirštuolės simbolį.

2019m. gruodžio 13 d. 6d ir 7c klasių mokiniai su anglų kalbos mokytojomis Daina Norkuviene, Sigita Grinaveckiene ir istorijos mokytoja Jūrate Leleivaite lankėsi JAV ambasadoje,  Amerikos centre, kur susipažino su amerikiečių švenčių istorija ir tradicijomis.  Pamoką anglų kalba pravedė Strategijų skyriaus vadovė Catherine Cullinan, kuri  atsakė į mokinius dominančius klausimus. Mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su Amerikos centro literatūra, pažaisti įvairius stalo žaidimus ir taip patobulinti anglų kalbos žinias.

2020 m. sausio 11 dieną vyko XXIX tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtas Sausio 13–osios aukoms atminti. Jame dalyvavo ir Riešės gimnazijos atstovai.