2019 m. vasario 1 d. gimnazijoje vyko draugiškos tinklinio varžybos tarp Riešės ir Paberžės „Verdenės“ gimnazijų vaikinų komandų. Mūsų gimnazistai turėjo realių galimybių laimėti, bet šykart varžybose sportinė sėkmė labiau šypsojosi svečiams iš Paberžės, kurie laimėjo rezultatu 2:1.

2019 m. sausio 18 d. gimnazijoje vyko draugiškos tinklinio varžybos tarp Riešės ir Paberžės „Verdenės“ gimnazijų merginų komandų. Įtemptuose varžybose šykart labiau sekėsi viešnioms iš Paberžės, kurios laimėjo rezultatu 2:1.

2019 m. sausio 15 d. Riešės gimnazijoje lankėsi  Rytų Ukrainos ugdymo įstaigų atstovai. Svečiai susipažino su Riešės gimnazijos istorija, ugdymo proceso organizavimu, Lietuvos Respublikos švietimo sistema ir švietimo sistemos aktualijomis, Vaiko gerovės komisijos darbu gimnazijoje, elektroninio dienyno diegimo  principais bei naudojimo privalumais.

2019 m. sausio 11 d. gimnazijoje vyko akcija „Atmintis gyva, nes liudija“.  8.00 val. languose uždegėme atminties žvakutės, o prisijungdami  prie akcijos „Prisimenu, kodėl esame laisvi“, įsisegėme akcijos simbolį-neužmirštuolę. Pirmos pamokos metu mokytojai su mokiniais prisiminė 1991 m. sausio įvykius, jų prasmę ir reikšmę  šiandienos Lietuvai.

2018 m. gruodžio 21 d. Riešės gimnazijos mokiniai aplankė gyvūnų prieglaudą „Beglobis“. Dėkojame Riešės gimnazijos bendruomenei už meilę ir gerumą, džiaugiamės, kad buvote tokie aktyvūs ir noriai prisidėjote prie mūsų iniciatyvos „Gyvūnų Kalėdos”. Taip pat dėkojame organizacijai Pet24.lt, kuri prisidėjo prie akcijos ir padovanojo kokybiško maisto. Tikimės, kad žiema beglobiams gyvūnėliams tapo švelnesnė ir šiltesnė.

2018 metų gruodžio 20 dieną Riešės gimnazijoje vyko Kalėdinės tinklinio varžybos. Dalyvavo I-IV gimnazijos klasių mokiniai.

2018 m. gruodžio 13 d. gimnazijoje vyko, jau tradicija tapusi,  „Išsipildymo akcija“, kurią organizavo gimnazijos mokytojai ir mokiniai. Akcijos tikslas – suburti žmones, kad jie bendrautų, draugautų, atskleistų savo gebėjimus, pasidžiaugtų pasiekimais, atsigręžtų į šalia esantį. Mokiniai ir ugdytiniai dalyvaudami spektaklyje „Vienas namuose“ skaitė eiles, dainavo, šoko.
Akcijos dalyvių atneštos dovanėlės  išdalintos ugdytiniams ir mokiniams, kuriems to labiausiai reikia...

2018 m. gruodžio 13 d. Riešės gimnazijoje vyko kalėdinės kvadrato varžybos tarp Riešės gimnazijos ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus jaunųjų sportininkų. Atkakliose ir nuotaikinguose varžybose varžėsi Bukiškio progimnazijos skyriaus 4-6 klasių mergaičių ir berniukų rinktinės prieš Riešės gimnazijos 5c ir 6c  klasių mergaičių ir berniukų komandas.
Pridedame nuotraukas ir filmuką, kuriuose pamatysite varžybų azartą ir emocijas.

Nuo 2018 metų gruodžio 12 dienos  Riešės gimnazijoje vyksta paroda-konkursas „Pats gaminu prakartėlę“. Džiaugiamės, kad parodoje-konkurse aktyviai dalyvauja Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų mokiniai. Parodoje eksponuojama trisdešimt 1-4, 5-8 ir I-IV klasių mokinių pagamintų prakartėlių. Dauguma prakartėlių - erdvinės kompozicijos su personažais, pagamintos naudojant įvairią techniką ir įvairias medžiagas. Prakartėlių originalumą, estetiškumą vertino organizatorių sudaryta kompetetinga komisija. Džiaugiamės mokinių ir mokytojų noru kasmet Advento laikotarpį įprasminti svarbiu kūrybiniu darbu, padedančiu sau ir savo artimui pajusti ir išgyventi tikrąją Šv. Kalėdų laukimo prasmę. Prakartėlių paroda Riešės gimnazijoje vyks iki 2019 metų sausio 7 dienos. Kviečiame apsilankyti!

2018 metų gruodžio 12 dieną Riešės gimnazijoje vyko adventinė popietė, kurioje dalyvavo gimnazijos bendruomenės nariai, gerb. Riešės klebonas monsinjoras Edvardas Rydzikas bei Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų, dalyvavusių parodoje – konkurse „Pats gaminu prakartėlę“, dalyviai. Popietės metu mokiniai vaidino, skambino gitara, grojo fleita, giedojo giesmes, rodė ramių šokių kompozicijas. Gerbiamas klebonas dalinosi mintimis apie kalėdaičio laužymo prasmę. Šios popietės metu buvo apdovanoti konkurso „Pats gaminu prakartėlę“ dalyviai ir paskelbtas parodos „Pats gaminu prakartėlę“ atidarymas.