2018 m. liepos 13 d. gimnazijoje vyko Brandos atestatų įteikimo šventė. Abiturientams sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, gimnazijos klasių ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja  Irina Gaidamovič. Dvyliktokus sveikino bei atminimo dovanėles  įteikė klasės auklėtoja Margarita Butko, chemijos vyresnioji mokytoja Alicija Bilinska. Mokinių tėveliai sveikino savo vaikus brandos atestato gavimo proga. Padėkos žodį mokytojams, tėveliams  tarė IV-os gimnazijos klasės  mokiniai. Sėkmės Jums Jūsų kelyje, abiturientai!

2018 m. birželio 19 d. gimnazijoje II-ų klasių mokiniams vyko Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimas. Sveikinimo žodžius tarė bei kryptingo nusiteikimo ateities veikloje jiems linkėjo gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, gražios bei nuotaikingos vasaros linkėjo IIa klasės  auklėtoja Gintautė Ignatavičienė ir gimnazijos klasių ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja Irina Gaidamovič.

2018 m. birželio 15 d. gimnazijoje vyko 5-8, I-III klasių mokiniams mokslo metų pabaigos šventė. 8-ų klasių mokiniams buvo įteikti pagrindinio ugdymo programos I dalies  pažymėjimai. Taip pat 5-8, I-III klasių mokiniams buvo įteikti padėkos raštai už labai gerą mokymąsi. Šventės metu IIa klasės mokinės Gabrielė Jakimčikaitė ir Lukrecija Kociūtė skaitė eilėraščius, gimnazijos abiturientas Augustas Lapinskas atliko savo kūrybos dainą. Renginio vedėjai, mokytojai, administracija linkėjo gražios, šiltos, įspūdingos, kupinos nuotykių vasaros.

2018 m. birželio 5 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje įvyko IV-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada 2018”, kurioje dalyvavo mokiniai iš 24 mokyklų ir gimnazijų. Šventės metu sveikinimo kalbą sakė Riešės gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, vėliau buvo paskelbti ir apdovanoti „Adamkiados garbės” nominantai – tai aktyvūs, siekiantys gerų mokslo, sporto, meno rezultatų mokiniai. Riešės gimnazijos „Adamkiados garbės” nominante paskelbta IV gimnazijos klasės mokinė Gabrielė Gutparakytė. Dalyviai varžėsi 60 m bėgimo rungtyje, šuolyje į tolį iš vietos, estafečių bėgime 3x100 m ir futbolo turnyre 3x3. Riešės gimnazijos mokinys Justinas Jurša 60 m bėgime užėmė 2-ąją vietą. Šuolyje į tolį iš vietos Gintarė Balčiūtė laimėjo 2-ąją vietą, o Erikas Golubovskis tarp berniukų buvo 3-ias. Estafetės 3x100 m rungtyje Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Gintarė Balčiūtė, Erikas Golubovskis ir Justinas Jurša buvo greičiausi ir užėmė 1-ąją vietą. Bendroje įskaitoje Riešės gimnazija tarp 24 mokyklų  užėmė 2-ąją vietą.  Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!

2018 m. gegužės 31 - birželio 3 dienomis Riešės gimnazijos šokių kolektyvas „Sūkurėlis“ dalyvavo tarptautiniame šokių ir muzikos festivalyje „Summer in Kvarner 2018“, kuris vyko Kroatijoje. Pasirodymai vyko Kroatijos kurortiniuose miestuose: Njivice ir Krikvenicoje. Mokiniai turėjo galimybę ne tik koncertuoti, bet ir artimiau susipažinti su šalimi, jos gražiu kraštovaizdžiu.

2018 m. gegužės 30 d. Riešės gimnazijos sporto salėje vyko 2002 m. gimusių mokinių tarpmokyklinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos ir Riešės gimnazijos komandos. Po atkaklių kovų tinklinio aikštelėje paaiškėjo, kad pirmąją vietą mergaičių varžybose iškovojo Riešės gimnazijos komanda. Berniukų varžybose Riešės gimnazija iškovojo antrąją vietą. Geriausia Riešės gimnazijos mergaičių komandos žaidėja pripažinta Aleksandra Mališauskaitė, berniukų – Emilis Žvinys. Sveikiname!

2018 m. gegužės 29 d. gimnazijos penktų klasių mokiniai asmeniškai gavo dovanų projekto „Kompiuteriukai vaikams“ „Micro:bit“ kompiuteriukus. Savanoriai iš Western Union Audrius Matusevičius ir Indrė Jurkevičiūtė parodė  penktokėliams kaip naudotis kompiuteriais, papasakojo apie naudojimo galimybes.

2018 m. gegužės 24 d.  IV-os gimnazijos klasės mokiniams vyko paskutinio skambučio šventė. Abiturientams paskutines pamokas vedė III-ių gimnazijos klasių mokiniai, klasės auklėtoja, pirmokėliai. Šia proga  sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ramunė Jakubovskaja, klasės auklėtoja Margarita Butko, buvusi auklėtoja Lucyja Zdanauskienė. Abiturientai mokytojams tarė padėkos žodžius, vienuoliktokams įteikė testamentą.

2018 m. gegužės 23 dieną  per antrą pamoką gimnazijos bibliotekoje vyko rytmetis „Aš ir mano herojus“. Bibliotekos darbuotojos su 3 d klasės mokiniais skaitė populiariausių tarp vaikų knygų ištraukas. Vyko diskusija apie perskaitytų knygų įsimintinus herojus, buvo atliekamos kūrybinės užduotys.

2018 m. gegužės 18 d. Juodšilių Šilo gimnazijoje jau 10 – tą kartą vyko Vilniaus rajono lietuviškų mokyklų meno šventė „Vilniaus Jovarai“, kuriame dalyvavo dainininkai, muzikantai ir šokėjai iš Vilniaus rajono mokyklų, gimnazijų ir vaikų darželių. Šventės metu mūsų gimnazijos dainininkės ir šokėjai, pristatė programą, „Kokia nuostabi Lietuva esi“, kurią paruošė vyresnioji muzikos mokytoja Violeta Archipova ir vyresnioji choreografijos mokytoja Raimonda Pilkauskienė. .