2017 m. lapkričio 14 d. III-ių ir IV-ų gimnazijos klasių mokiniams vyko Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto studijų programų pristatymas. Studijų skyriaus vedėja Rasa Miakinkovienė pristatė kolegiją, pakvietė mokinius į atvirų durų dieną. Mokiniams studijų programas pristatė: Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto studentės Vita Barzdaitė – agroverslo technologijų, Karolina Daučionaitė – maisto technologijų programas, absolventas Tomas Čižokas supažindino su kraštovaizdžio ir dizaino studijų programa ir parodė bei paaiškino mokinimas kaip reikia genėti kadagį, kokie įrankiai naudojami, o gimnazijos buvusi mokinė Brigita Gerasimovaitė pristatė cheminės analizės studijų programą. Studentai kalbėjo apie karjeros bei įsidarbinimo galimybes, studijų trukmę, mokomųjų praktikų atlikimo galimybes.

2017 m. lapkričio 9 d. Riešės gimnazija kartu su Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla sukvietė savo mokinius, gimnazijos mažuosius ugdytinius bei Bukiškių kaimo bendruomenę į gimnazijos pilietiškumo ugdymo tęstinio projekto „Augu Lietuvai“ renginį, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.
Renginio metu Riešės gimnazijos Bukiškių progimnazijos skyriaus ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai, mokiniai, Riešės gimnazijos gimnazistai, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos moksleiviai bei svečiai buvo kviečiami sodinti tulpes, kurios pavasarį pražys Lietuvos trispalve.
Kviesdama skirti visus gražius darbus išskirtinei šalies valstybingumo datai paminėti pirmuosius tulpių daigelius pasodino Riešės gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė su gimnazijos ugdytiniais.
Tulpių sodinimą puošė koncertinė programa, kurioje dalyvavo Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus ugdytiniai, Riešės gimnazijos gimnazistų tautinių šokių kolektyvas „Sūkurėlis“, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokiniai. 
Džiaugiamės, kad šia gražia mokyklų bendryste, jų nuoširdžiu siekiu sutelkti bendruomenę švęsti atkurtos Lietuvos šimtmečio jubiliejų, pasidžiaugė Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos regioninių mokyklų skyriaus vedėjas Jonas Vasiliauskas, Avižienių seniūnijos seniūnas Michail Bortkevič.

Nuo 2017 m. rugsėjo mėnesio gimnazijos pirmo aukšto fojė puošia projekto „Kūryba mus vienija“ mokinių piešti delniukai. Tai bendras, visus pradinukus vienijantis darbas, dar kartą įrodantis, kad „Mokykla – tai ne tik atviri vartai į žinių pasaulį, mokykla – tai mes visi kartu...“

2017 m. spalio 24–25 dienomis Riešės gimnazijoje vyko Skaitovų konkursai. Pradinių klasių mokinių Skaitovų konkurso atidarymą pradėjo Muzikinės raiškos būrelio 1-4 klasių mokinių  choro pasirodymas. 5–8 ir I–IV gimnazinių klasių Skaitovų konkursą pradėjo IV gimnazinės klasės mokinys Augustas Lapinskas, atlikdamas dainuojamosios poezijos kūrinį. Abiejų konkursų dalyviai savo įtaigumu ir gebėjimu perteikti kūrinio nuotaiką, užbūrė daugelį žiūrovų. Iš gražaus būrio skaitovų, komisijai teko atrinkti geriausiai skaičiusius mokinius – laureatus. Laureatai buvo apdovanoti diplomais ir simbolinėmis dovanėlėmis. Kiti skaitovai už dalyvavimą konkurse gavo padėkos raštus.
3b klasės mokinei Lukrecijai Paulauskaitei ir 6d klasės mokinei Ugnei Staugaitei komisijos nariai pasiūlė atstovauti mūsų gimnazijai Respublikiniame skaitovų konkurse, I–jame etape, kuris vyks 2017 m. lapkričio 11 d. Kauno Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Linkime sėkmės mūsų skaitovams!

2017 m. spalio 23 d. gimnazijoje vyko 6-ų klasių mokinių viktorina „Halloween Quiz“, kurią organizavo anglų kalbos vyr. mokytojos Ž. Gerasimavičienė ir E. Tomašunaitė. Keturios šeštų klasių komandos varžėsi, kuri geriausiai prisistatys, ir kuri daugiausiai žino apie Amerikoje ir Jungtinėje Karalystėje populiarią šventę Heloviną. Renginyje nuotaikingą dainelę padainavo 6c klasės mokiniai, kuriuos rengė I. Rukšėnienė, o renginį vedė aštuntokės, pademonstravusios puikų anglų kalbos vartojimo lygį. Tarp komandų virė tikra kova, kurios metu mokiniai parodė, kad domisi šia mūsų kultūrai netradicine, bet vis dažniau švenčiama švente, jos kilme, simboliais, žino nemažai susijusių faktų, o ko nežinojo, turėjo puikią progą sužinoti. Viktorinoje nugalėjo 6a klasės mokiniai. Jiems buvo įteiktas nugalėtojų diplomas ir simbolinės dovanėlės. Kitos komandos buvo apdovanotos padėkomis už aktyvų dalyvavimą ir pastangas.

2017 m. spalio 18 d. mūsų gimnazijoje vyko Vilniaus rajono regioninių mokyklų „Šaškių turnyras 2017”, kuriame varžėsi pradinių klasių mokiniai . 1 vietą turnyre užėmė Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos komanda, 2 vietą laimėjo Riešės gimnazijos komanda ir 3 vietą, surinkusios po lygiai taškų, dalinosi Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio ir Riešės gimnazijų antrosios komandos.
Dalyviai ir nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, padėkos raštais ir prizais.
Sveikiname!

2017 m. spalio 5 d. Tarptautinės Mokytojų dienos proga Riešės gimnazijoje vyko  šventė, kurios metu abiturientai turėjo progą išbandyti  mokytojo profesiją –  vedė pamokas 5-8, I-III klasių mokiniams. Dvyliktokai mokytojams organizavo pamoką, kurios metu mokytojai turėjo galimybę parodyti savo žinias bei  gebėjimus. Mokytojams gražius žodžius tarė ir koncertavo gimnazijos mokiniai, abiturientai. Tradiciškai vyko draugiškos Tinklinio ir Krepšinio varžybos, kuriose rungėsi mokinių ir mokytojų komandos. Kaip jau įprasta mūsų gimnazijoje Tarptautinės Mokytojų dienos proga vyko ir netradicinės pamokos priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams, pradinių bei penktų klasių mokiniams, į kurių vykdymą ir organizavimą tiesiogiai įsitraukė mokinių/ugdytinių tėvai. Šią dieną tėveliai tapo mokytojais ir vedė mokiniams/ugdytiniams pamokas sudomindami juos savo profesine ar kita veikla. Gerąja patirtimi su mokiniais dalinosi: žurnalistai, gamtininkai, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, fotografai, kulinarai, aktoriai, dailininkai, architektai, policininkai, Lietuvos kariuomenės kariai ir kitų profesijų atstovai. Naudodami įvairius aktyvius mokymo metodus tėveliai kūrybiškai vedė įvairius užsiėmimus. Dėkojame, ir tuo pačiu labai džiaugiamės tėvelių noru pasidalinti gerąja profesine patirtimi tokiu būdu betarpiškai prisidedant prie jaunosios kartos ugdymo.

2017 m. spalio 3 d. Riešės gimnazijoje lankėsi edukacinės įmonės „Kalba.lt“ studijų užsienyje vadybininkas Lukas Vaičiulis. Jis IV-ų gimnazijos klasių mokiniams pasakojo apie studijas užsienio šalyse, akcentavo švietimo sistemų skirtumus atskirose šalyse. Lektorius atsakė į visus mokiniams rūpimus klausimus.

2017 m. spalio 3 d. Riešės gimnazijoje vyko LR Konstitucijos egzaminas, skirtas Konstitucijos dienai paminėti. Parodyti žinias ir kūrybiškumą galėjo visų amžiaus grupių mokiniai. Pradinių klasių mokiniai atliko kūrybinį darbą konstitucijos tema, o 5-8 klasių, I-IV gimnazijos klasių mokiniai rašė testą, kuriame galėjo įvertinti savo žinias apie konstituciją.

2017 m. rugsėjo 28 dieną Riešės gimnazijoje vyko Pirmokų pasų įteikimo šventė, kurios tikslas – iškilmingai įteikti Lietuvos Pirmoko pasus Riešės gimnazijos ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus pirmokams. Šventės metu skambėjo Riešės gimnazijos pradinukų himnas, buvo pristatyti kūrybiniai darbeliai ir paruoštos programėlės su dainomis ir šokiais. Šventę vainikavo Lietuvos Pirmokų pasų ir vaikų rankų darbo suvenyrų įteikimas Riešės gimnazijos ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus pirmokams.