2018 m. spalio 2 d. Riešės gimnaziją aplankė edukacinis gamtos pažinimo projektas „Gamtukai“. Mūsų pradinukai turėjo galimybę mokytis netradiciškai. Tai 1,5 val. trukmės renginys, kuriame buvo naudojamos specialiai sukurtos modernios mokymo priemones – mobili gamtos pažinimo studija su gyvais moksliniais eksperimentais, teminės, specialiai projektui parengtos knygelės apie negyvąją ir gyvąją gamtą,  filmas apie gamtą ir jos tausojimą. Dėkojame „Gamtukų“ komandai už nuotaikingas pamokas!

Riešės gimnazijoje eksponuojama  lietuvių  dailininkės, knygų  iliustratorės, rašytojos  Sigutės  Ach  paroda  iš  Violetos Palčinskaitės  eilėraščių knygos „Vaikų kambarys“.  „Vaikų kambarys“ – tai jubiliejinė garsios poetės knyga.  Parodoje „VAIKŲ KAMBARYS“ matysite  dvidešimt  pačios  dailininkės  atrinktų  darbų, kuriuose  jaukiai  įkomponuoti  Violetos  Palčinskaitės  eilėraščių  fragmentai.  Ši paroda  dar kartą leis prisiliesti prie nuostabaus reiškinio – teksto ir vizualaus kūrinio vienovės. Kviečiame  visus  pasigrožėti.

2018-2019 mokslo metų Rugsėjo 1-oji sukvietė į gimnaziją didžiulį būrį ugdytinių ir mokinių. Mokslo ir žinių diena prasidėjo Šv. Mišiomis Riešės Šv. Stanislavo bažnyčioje. Tradiciškai pirmokėlius už rankų į šventę ir į klases lydėjo abiturientai, o penktokus  pasitiko juostų keliu II-ų gimnazijos klasių mokiniai. Visiems mokiniams ir ugdytiniams šią dieną vyko klasių auklėtojų pamoka. Gimnazijos ugdytinius, mokytojus, tėvelius, svečius sveikino Riešės gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, Riešės bendruomenės pirmininkas Artūras Želnys, Gimnazijos tarybos pirmininkas Stasys Mušeikis, pirmokėliai ir dvyliktokai.
Nuoširdžiai sveikiname visus Mokslo ir žinių dienos proga. Sėkmingų, kūrybingų, džiugių, prasmingų Naujų mokslo metų!

2018 m. liepos 13 d. gimnazijoje vyko Brandos atestatų įteikimo šventė. Abiturientams sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, gimnazijos klasių ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja  Irina Gaidamovič. Dvyliktokus sveikino bei atminimo dovanėles  įteikė klasės auklėtoja Margarita Butko, chemijos vyresnioji mokytoja Alicija Bilinska. Mokinių tėveliai sveikino savo vaikus brandos atestato gavimo proga. Padėkos žodį mokytojams, tėveliams  tarė IV-os gimnazijos klasės  mokiniai. Sėkmės Jums Jūsų kelyje, abiturientai!

2018 m. birželio 19 d. gimnazijoje II-ų klasių mokiniams vyko Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimas. Sveikinimo žodžius tarė bei kryptingo nusiteikimo ateities veikloje jiems linkėjo gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, gražios bei nuotaikingos vasaros linkėjo IIa klasės  auklėtoja Gintautė Ignatavičienė ir gimnazijos klasių ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja Irina Gaidamovič.

2018 m. birželio 15 d. gimnazijoje vyko 5-8, I-III klasių mokiniams mokslo metų pabaigos šventė. 8-ų klasių mokiniams buvo įteikti pagrindinio ugdymo programos I dalies  pažymėjimai. Taip pat 5-8, I-III klasių mokiniams buvo įteikti padėkos raštai už labai gerą mokymąsi. Šventės metu IIa klasės mokinės Gabrielė Jakimčikaitė ir Lukrecija Kociūtė skaitė eilėraščius, gimnazijos abiturientas Augustas Lapinskas atliko savo kūrybos dainą. Renginio vedėjai, mokytojai, administracija linkėjo gražios, šiltos, įspūdingos, kupinos nuotykių vasaros.

2018 m. birželio 5 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje įvyko IV-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada 2018”, kurioje dalyvavo mokiniai iš 24 mokyklų ir gimnazijų. Šventės metu sveikinimo kalbą sakė Riešės gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, vėliau buvo paskelbti ir apdovanoti „Adamkiados garbės” nominantai – tai aktyvūs, siekiantys gerų mokslo, sporto, meno rezultatų mokiniai. Riešės gimnazijos „Adamkiados garbės” nominante paskelbta IV gimnazijos klasės mokinė Gabrielė Gutparakytė. Dalyviai varžėsi 60 m bėgimo rungtyje, šuolyje į tolį iš vietos, estafečių bėgime 3x100 m ir futbolo turnyre 3x3. Riešės gimnazijos mokinys Justinas Jurša 60 m bėgime užėmė 2-ąją vietą. Šuolyje į tolį iš vietos Gintarė Balčiūtė laimėjo 2-ąją vietą, o Erikas Golubovskis tarp berniukų buvo 3-ias. Estafetės 3x100 m rungtyje Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Gintarė Balčiūtė, Erikas Golubovskis ir Justinas Jurša buvo greičiausi ir užėmė 1-ąją vietą. Bendroje įskaitoje Riešės gimnazija tarp 24 mokyklų  užėmė 2-ąją vietą.  Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!

2018 m. gegužės 31 - birželio 3 dienomis Riešės gimnazijos šokių kolektyvas „Sūkurėlis“ dalyvavo tarptautiniame šokių ir muzikos festivalyje „Summer in Kvarner 2018“, kuris vyko Kroatijoje. Pasirodymai vyko Kroatijos kurortiniuose miestuose: Njivice ir Krikvenicoje. Mokiniai turėjo galimybę ne tik koncertuoti, bet ir artimiau susipažinti su šalimi, jos gražiu kraštovaizdžiu.

2018 m. gegužės 30 d. Riešės gimnazijos sporto salėje vyko 2002 m. gimusių mokinių tarpmokyklinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos ir Riešės gimnazijos komandos. Po atkaklių kovų tinklinio aikštelėje paaiškėjo, kad pirmąją vietą mergaičių varžybose iškovojo Riešės gimnazijos komanda. Berniukų varžybose Riešės gimnazija iškovojo antrąją vietą. Geriausia Riešės gimnazijos mergaičių komandos žaidėja pripažinta Aleksandra Mališauskaitė, berniukų – Emilis Žvinys. Sveikiname!

2018 m. gegužės 29 d. gimnazijos penktų klasių mokiniai asmeniškai gavo dovanų projekto „Kompiuteriukai vaikams“ „Micro:bit“ kompiuteriukus. Savanoriai iš Western Union Audrius Matusevičius ir Indrė Jurkevičiūtė parodė  penktokėliams kaip naudotis kompiuteriais, papasakojo apie naudojimo galimybes.