2015 m. balandžio 13 – 24 dienomis Riešės gimnazijoje vyko 1-4 klasių kvadrato varžybos. Kiekvienais metais jos susilaukia daug dėmesio ne tik iš mokinių, bet ir iš mokinių tėvelių. Šiais mokslo metais varžėsi net 14 komandų. Varžybos vyko 1-2 ir 3-4 klasių pogrupiuose. 1-2 klasių pogrupyje varžėsi 9 komandos, iš kurių I vietą laimėjo 2 c klasės mokinių komanda, II vietą – 1 a klasės ir III vietą –  Bukiškio pradinio ugdymo skyriaus 2 klasės mokinių komandos. 3-4 klasių pogrupyje varžėsi 5 komandos, iš kurių I vietos nugalėtojais tapo 3 c klasės mokinių komanda, II vietos – 4 c klasės ir III vietos – 4 b klasės mokinių komandos.    

Kiekvienai laimėjusiai komandai buvo įteiktos taurės ir padėkos raštai. Taip pat padėkos raštais buvo apdovanoti ir geriausi kiekvienos komandos žaidėjai. Sveikiname nugalėtojus!