Pavasaris - tai laikas, kai visi skubame į gamtą, stebime atbundančią gyvybę, džiaugiamės gamtos spalvomis, kvapais, garsais. Kad galėtume grožėtis gamta, privalome ją prižiūrėti, saugoti, puoselėti. Gimnazijos, Bukiškio ir Bendorėlių skyrių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai mokosi pažinti gamtą ir ja grožėtis visais metų laikais. 

2015 m. balandžio 24 d., pasipuošę įvairiais gėlių žiedais, vaikai tapo modeliais, dalyvavo improvizuotame „Madų šou“. Pavasaris pražydo snieguolių žiedais, vasara - margaspalvėmis gėlėmis, ruduo - geltonais ir raudonais  medžių lapais, žiema - šiltais, minkštais, baltais kaip sniegas žiedais. Vaikai nuotaikingai žygiavo, demonstravo savo kostiumus, mokėsi pastebėti ir saugoti gamtos grožį. 

Iškilmingas madų šou, kurio metu vaikai pristatė ir tėvelių išsaugotų drabužėlių kolekciją, suteikė visiems daug džiaugsmingų emocijų.