2015 m. gegužės 1-2 dienomis mūsų gimnazijos 5 b klasės mokinių grupė, vadovaujama choreografijos mokytojos, dalyvavo Šalčininkų Lietuvos Tūkstantmečio gimnazijos organizuojamame festivalyje „Pavasario ritmu 2015“.

Gegužės 1 dieną mokiniai dalyvavo praktiniuose šokio „Flashmob‘o“ bei aktorinio meistriškumo užsiėmimuose, taip pat turėjo galimybę paplaukioti baseine ir pabuvoti vakaronėje – diskotekoje su savo bendraamžiais.

Gegužės 2 dieną – skirtingo amžiaus grupės šoko bendrą jungtinį šokį Flashmob‘ą Šalčininkų miesto aikštėje, o vėliau mokyklos aktų salėje vyko koncertas, kuriame su savo šokių programa pasirodė visi festivalio dalyviai. Po įspūdingo renginio dalyviai ir žiūrovai buvo vaišinimai tortu.