2015 m. balandžio 21 d. mūsų gimnazijoje vyko šaškių varžybos, kuriose varžėsi pradinių klasių stipriausi šaškių žaidėjai. 1 vietą užėmė 3 a klasės mokinys Ignas Gurevičius, 2 vietą laimėjo 4 b klasės mokinys Benas Vaupšas ir 3 vietą - 1 a klasės mokinys Kristijonas Stračkaitis.

2015 m. balandžio 28 d. vyko lietuviško žaidimo „Kaškės“ varžybos. Varžėsi pradinių klasių mokiniai. 1 vietos nugalėtojas 4 b klasės mokinys Dovilas Feoktistovas surinko 36 taškus, 2 vietą laimėjo 2 b klasės mokinys Vilius Bogušauskas, surinkęs 29 taškus ir 3 vietą laimėjo 2 c klasės mokinys Titas Kručauskas, surinkęs 28 taškus.

2015 m. gegužės 5 d. gimnazijos aktų salėje buvo apdovanoti dalyviai ir nugalėtojai padėkomis, diplomais ir prizais. Sveikiname nugalėtojus!