2015 m. gegužės 30 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje vyko Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada“, kurioje mokiniai varžėsi jo Ekselencijos Prezidento Valdo Adamkaus jaunystėje pamėgtose sportinėse rungtyse. Puikiai pasirodė Riešės gimnazijos mokiniai, kurie buvo visų rungčių prizininkai. 60 m bėgime merginų grupėje I-ąją vietą iškovojo 8a klasės mokinė Violeta Šlempo, 60 m bėgime berniukų grupėje nepralenkiamas buvo 7b klasės mokinys Titas Milašius, laimėjęs I-ąją vietą. Šuolio į tolį varžybose I-ąją vietą mergaičių grupėje iškovojo IIIa gimnazinės klasės mokinė Rusnė Petrauskaitė, berniukų – IIa klasės mokinys Jonas Kalis, kuris užėmė II-ąją vietą. Estafetiniame bėgime 3x100 m Riešės gimnazijos komanda (Violeta Šlempo, Titas Milašius ir Maksim Bolotin) iškovojo II-ąją vietą. Rusnė Petrauskaitė ir Jonas Kalis komandinėje baudų ir tritaškių metimų į krepšį rungtyje laimėjo II-ąją vietą. Suskaičiavus visus taškus, Riešės gimnazijos komanda tarp 16-os dalyvavusių mokyklų iškovojo I-ąją vietą. Sveikiname!