2017 m. spalio 5 d. Tarptautinės Mokytojų dienos proga Riešės gimnazijoje vyko  šventė, kurios metu abiturientai turėjo progą išbandyti  mokytojo profesiją –  vedė pamokas 5-8, I-III klasių mokiniams. Dvyliktokai mokytojams organizavo pamoką, kurios metu mokytojai turėjo galimybę parodyti savo žinias bei  gebėjimus. Mokytojams gražius žodžius tarė ir koncertavo gimnazijos mokiniai, abiturientai. Tradiciškai vyko draugiškos Tinklinio ir Krepšinio varžybos, kuriose rungėsi mokinių ir mokytojų komandos. Kaip jau įprasta mūsų gimnazijoje Tarptautinės Mokytojų dienos proga vyko ir netradicinės pamokos priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams, pradinių bei penktų klasių mokiniams, į kurių vykdymą ir organizavimą tiesiogiai įsitraukė mokinių/ugdytinių tėvai. Šią dieną tėveliai tapo mokytojais ir vedė mokiniams/ugdytiniams pamokas sudomindami juos savo profesine ar kita veikla. Gerąja patirtimi su mokiniais dalinosi: žurnalistai, gamtininkai, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, fotografai, kulinarai, aktoriai, dailininkai, architektai, policininkai, Lietuvos kariuomenės kariai ir kitų profesijų atstovai. Naudodami įvairius aktyvius mokymo metodus tėveliai kūrybiškai vedė įvairius užsiėmimus. Dėkojame, ir tuo pačiu labai džiaugiamės tėvelių noru pasidalinti gerąja profesine patirtimi tokiu būdu betarpiškai prisidedant prie jaunosios kartos ugdymo.