2017 m. spalio 23 d. gimnazijoje vyko 6-ų klasių mokinių viktorina „Halloween Quiz“, kurią organizavo anglų kalbos vyr. mokytojos Ž. Gerasimavičienė ir E. Tomašunaitė. Keturios šeštų klasių komandos varžėsi, kuri geriausiai prisistatys, ir kuri daugiausiai žino apie Amerikoje ir Jungtinėje Karalystėje populiarią šventę Heloviną. Renginyje nuotaikingą dainelę padainavo 6c klasės mokiniai, kuriuos rengė I. Rukšėnienė, o renginį vedė aštuntokės, pademonstravusios puikų anglų kalbos vartojimo lygį. Tarp komandų virė tikra kova, kurios metu mokiniai parodė, kad domisi šia mūsų kultūrai netradicine, bet vis dažniau švenčiama švente, jos kilme, simboliais, žino nemažai susijusių faktų, o ko nežinojo, turėjo puikią progą sužinoti. Viktorinoje nugalėjo 6a klasės mokiniai. Jiems buvo įteiktas nugalėtojų diplomas ir simbolinės dovanėlės. Kitos komandos buvo apdovanotos padėkomis už aktyvų dalyvavimą ir pastangas.