2017 m. spalio 24–25 dienomis Riešės gimnazijoje vyko Skaitovų konkursai. Pradinių klasių mokinių Skaitovų konkurso atidarymą pradėjo Muzikinės raiškos būrelio 1-4 klasių mokinių  choro pasirodymas. 5–8 ir I–IV gimnazinių klasių Skaitovų konkursą pradėjo IV gimnazinės klasės mokinys Augustas Lapinskas, atlikdamas dainuojamosios poezijos kūrinį. Abiejų konkursų dalyviai savo įtaigumu ir gebėjimu perteikti kūrinio nuotaiką, užbūrė daugelį žiūrovų. Iš gražaus būrio skaitovų, komisijai teko atrinkti geriausiai skaičiusius mokinius – laureatus. Laureatai buvo apdovanoti diplomais ir simbolinėmis dovanėlėmis. Kiti skaitovai už dalyvavimą konkurse gavo padėkos raštus.
3b klasės mokinei Lukrecijai Paulauskaitei ir 6d klasės mokinei Ugnei Staugaitei komisijos nariai pasiūlė atstovauti mūsų gimnazijai Respublikiniame skaitovų konkurse, I–jame etape, kuris vyks 2017 m. lapkričio 11 d. Kauno Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Linkime sėkmės mūsų skaitovams!