2017 m. lapkričio 9 d. Riešės gimnazija kartu su Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla sukvietė savo mokinius, gimnazijos mažuosius ugdytinius bei Bukiškių kaimo bendruomenę į gimnazijos pilietiškumo ugdymo tęstinio projekto „Augu Lietuvai“ renginį, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.
Renginio metu Riešės gimnazijos Bukiškių progimnazijos skyriaus ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai, mokiniai, Riešės gimnazijos gimnazistai, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos moksleiviai bei svečiai buvo kviečiami sodinti tulpes, kurios pavasarį pražys Lietuvos trispalve.
Kviesdama skirti visus gražius darbus išskirtinei šalies valstybingumo datai paminėti pirmuosius tulpių daigelius pasodino Riešės gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė su gimnazijos ugdytiniais.
Tulpių sodinimą puošė koncertinė programa, kurioje dalyvavo Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus ugdytiniai, Riešės gimnazijos gimnazistų tautinių šokių kolektyvas „Sūkurėlis“, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokiniai. 
Džiaugiamės, kad šia gražia mokyklų bendryste, jų nuoširdžiu siekiu sutelkti bendruomenę švęsti atkurtos Lietuvos šimtmečio jubiliejų, pasidžiaugė Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos regioninių mokyklų skyriaus vedėjas Jonas Vasiliauskas, Avižienių seniūnijos seniūnas Michail Bortkevič.