2017 m. lapkričio 14 d. III-ių ir IV-ų gimnazijos klasių mokiniams vyko Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto studijų programų pristatymas. Studijų skyriaus vedėja Rasa Miakinkovienė pristatė kolegiją, pakvietė mokinius į atvirų durų dieną. Mokiniams studijų programas pristatė: Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto studentės Vita Barzdaitė – agroverslo technologijų, Karolina Daučionaitė – maisto technologijų programas, absolventas Tomas Čižokas supažindino su kraštovaizdžio ir dizaino studijų programa ir parodė bei paaiškino mokinimas kaip reikia genėti kadagį, kokie įrankiai naudojami, o gimnazijos buvusi mokinė Brigita Gerasimovaitė pristatė cheminės analizės studijų programą. Studentai kalbėjo apie karjeros bei įsidarbinimo galimybes, studijų trukmę, mokomųjų praktikų atlikimo galimybes.