2018 m. sausio 12-osios rytą Riešės gimnazijoje ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos bei Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuose mokiniai, ugdytiniai ir pedagogai tradiciškai dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtoje Laisvės gynėjų dienai paminėti. Gimnazijoje ir gimnazijos skyriuose nuo 8.00 val. pagerbiant žuvusiuosius už Lietuvos laisvę buvo dešimčiai minučių išjungiamos šviesos ir uždegamos atminimo žvakutės; prisimenami Sausio 13-osios dienos įvykiai. Gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse, minint Sausio 13-ąją, mūsų mažiausieji klausėsi atliekamų dainų ,,Laisvė”, deklamavo eilėraščius. Ugdytiniai šiai dienai paminėti ruošėsi iš anksto: piešė, spalvino ir  kūrybiškai pasigaminę trispalves, prie širdučių glausdami neužmirštuoles, giedojo Tautinę giesmę...