Metų ratas sukasi nesustodamas, ir, pasak mūsų klasiko K. Donelaičio, ,,Jau saulelė vėl atkopdama budina svietą''. Vienas iš pirmųjų pavasario pranašų Lietuvoje – Kaziuko mugė, kuri tradiciškai užliejo ir Riešės gimnaziją bei Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos ir Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrius. Kaip ir kasmet mokiniai ir ugdytiniai su dideliu nekantrumu laukė šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius bei bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Mokinių darbeliai džiugino mugės lankytojų akis. Svečiai ir pirkėjai galėjo įsigyti įvairių rankų darbo kūrinių bei suvenyrų. Buvo prekiaujama papuošalais iš karoliukų, muilu, vaško gaminiais, popieriaus lankstiniais, molio darbeliais. O smaližiai galėjo įsigyti įvairiausių skanėstų: saldainių, sausainių, vaflių, pyragų ir kitų kepinių.
Džiugu, kad kiekvienais metais šis renginys vaikus moko gražiai bendrauti, domėtis įvairiomis gamybos technologijomis, estetiškai pateikti savo gaminius, ugdo praktinius skaičiavimo įgūdžius. O svarbiausia – bendra džiugi nuotaika ir geranoriškumas.