2018 m. kovo 12 dieną gimnazijoje vyko viktorina „Aš jau trečiokas“, kurios tikslas - ugdyti pradinių klasių mokinių komunikacinę, kultūrinę kompetenciją, plėsti akiratį bei pasitikrinti savo įgytas žinias bendraamžių tarpe. Viktorinoje dalyvavo keturios trečių klasių mokinių komandos, kurios renginį pradėjo nuotaikingais prisistatymais. Viktorinos metu mokiniams teko pademonstruoti savo žinias apie Lietuvos etnografinius regionus, išklausyti dzūkų tarme skaitomą pasaką ir atsakyti į klausimus, atpažinti lankytinas ir įžymias Lietuvos vietas bei objektus, iš pabirusių eilučių sudėlioti Lietuvos himną. Tuo metu, kol mokytojos vertindavo atliktas užduotis, mokinių, trečių klasių ansambliai, šoko įvairių Lietuvos etnografinių regionų tautinius šokius. Viktorinos nugalėtojais tapo 3d klasės mokiniai. Visos viktorinoje dalyvavusios komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir dovanėlėmis.