Jau trečius metus iš eilės skambūs vaikų balsai aidėjo Riešės gimnazijoje minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šiemet regioninis festivalis „Dainuoju Lietuvai“ sulaukė svečių iš Lavoriškių gimnazijos, ansamblio vadovė Sandra Čereškevičienė ir Buivydiškių pagrindinės mokyklos Sudervės pradinio ugdymo skyriaus, ansamblio vadovė  Vida Jacevičienė. Maloniai stebino gausus Riešės gimnazijos dainininkų būrys; solistai - Martynas Gaižutis, 2b klasė, ir Ieva Gundė Pakštytė, 2c klasė, 4a ir 4b klasių mokinių ansambliai, vadovės Laura Muliarčikienė ir Agnė Narkevičienė, „Muzikinės raiškos“ pradinių klasių mokinių choras,  kurio vadovė Inga Ulevičiūtė Rukšėnienė. Renginio metu skambėjusios dainos, skleidėsi melodijų švelnumu ir darniu skambėjimu, skatino ir džiaugtis, ir didžiuotis savo gimtine Lietuva.