2018 m. kovo 16 d. Riešės gimnazijos mokiniai dalyvavo Švietimo ir mokslo ministerijos regioninių mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Gražiausi žodžiai Lietuvai“, kuris vyko Turgelių „Aistuvos“ gimnazijoje. Konkurse dalyvavo keturi Riešės gimnazijos pradinių klasių mokiniai - Riešės gimnazijos mokyklinio Skaitovų konkurso nugalėtojai. Visi mūsų gimnazijos mokiniai konkurse užėmė prizines vietas: 1b klasės mokinys Joris Paulauskas, pirmokų tarpe užėmė I vietą, 2b klasės mokinė Luka Kukuškinaitė, antrokų tarpe užėmė II vietą, 3b klasės mokinė Lukrecija Paulauskaitė, trečiokų tarpe užėmė II vietą ir 4b klasės mokinė Odeta Muchina, ketvirtokų tarpe užėmė II vietą. Nuoširdžiausi sveikinimai konkurso nugalėtojams! Dėkojame už gražias eiles Lietuvai!