2018 m. kovo 22 d., prisijungdami prie Riešės gimnazijos aktyvaus dalyvavimo veiksmo savaitėje „Be patyčių 2018“, Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai gimnazijoje skaitė paskaitas apie patyčias 5-6 ir 7-10 klasių mokiniams. Paskaitų metu kalbėta apie tai, kas yra patyčios, kokios jų formos, rūšys ir priežastys. Policijos pareigūnai pateikė rekomendacijas kaip elgtis pastebėjus patyčias ar tampant patyčių auka, kam pranešti ir kur kreiptis pagalbos. Papasakojo kokia baudžiamoji ir administracinė atsakomybė taikoma asmenims, pažeidusiems teisės aktus.
Bendruomenės pareigūnai skatino mokinius netylėti, prašyti pagalbos bei užtarti skriaudžiamus vaikus.
Mokiniai aktyviai dalyvavo diskusijoje pateikdami pareigūnams daug įvairių klausimų, taip pat ir patys atsakinėjo į pareigūnų užduodamus klausimus, už kuriuos, teisingai atsakiusieji, gavo prizų.