2018 m. kovo 19-21 dienomis gimnazijoje vyko renginiai, skirti Žemės dienai paminėti. Geografijos mokytoja Virginija Byčienė kovo 19 ir 20 dieną geografijos kabinete organizavo kūrybines dirbtuves, kurių tema   „Nelik abejingas gamtai – atsisakyk plastikinio maišelio!“. Tikslas – plastikinį maišelį pakeisti į daugkartinį pirkinių krepšį. Pirkinių krepšius kūrė 6c, 7a, Ia ir Ic gimnazijos klasių mokinės. Darbai buvo vertinami atsižvelgiant į praktiškumą, originalumą, kūrybiškumą, patogumą. Geriausiai įvertintas 7a mokinės Emilijos Misiuk sukurtas pirkinių maišelis.
Kovo 21 dieną I-ų gimnazijos klasių mokiniai klausė paskaitą apie klimato kaitos priežastis ir orų reiškinius Lietuvoje bei pasaulyje, kurią vedė Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos klimatologijos skyriaus vedėjas Donatas Valiukas.
II-ų ir III-ių gimnazijos klasių mokiniai žiūrėjo video filmą „Pakuočių tvarkymas Lietuvoje“ bei dalyvavo viktorinoje „Rūšiavimas ir antrinis žaliavų panaudojimas“. Gimnazistai atliko įvairias komandines užduotis apie rūšiavimo svarbą ir aplinkosaugą. Renginį organizavo geografijos mokytojos Virginija Byčienė ir Inga Saplinskienė.