2018 m. balandžio 28 - 29 d. Riešės gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Sukūrėlis“ dalyvavo šokių festivalyje „Pavasario ritmu VII“, kuris vyko Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje. Festivalyje dalyvavo Eišiškių gimnazijos kolektyvas „Kwiaty polske“, Šalčininkų kultūros centro kolektyvas „Solčanie“, Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijos ansamblis „Karamelė“, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos ansamblis „Solčanka“, Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos kolektyvas ir festivalio organizatorių - Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos kolektyvai.
Festivalyje laikas praėjo labai turiningai: balandžio 28 d. kolektyvai dalyvavo bendrame koncerte ir vakare linksminosi diskotekoje. Balandžio 29 d. nuo ankstyvo ryto vyko paskaitos - pamokos visiems festivalio dalyviams. Mūsų grupė dalyvavo Flash mob'o mokymuose, po kurių visą valandą mėgavosi baseine. Dar prieš piet festivalio dalyviams vyko Katerinos Varopai „Salsos“ pamoka, kuri ypač visus sužavėjo. Po šaunių pamokų sekė kitas ne mažiau smagus laiko praleidimas, kai visos festivalio grupės susirikiavę į koloną iškilmingai ėjo nuo Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos iki Savivaldybės aikštės. Savivaldybės aikštėje festivalio dalyviai visi drauge šoko Flash mob'ą, šventė Tarptautinę šokių dieną. Po to visi gražiai, tokia pat pakilia nuotaka ir iškilminga eisena grįžo į Tūkstantmečio gimnaziją, atsisveikino vieni su kitais iki kitų kartų.