2018 m. birželio 5 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje įvyko IV-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada 2018”, kurioje dalyvavo mokiniai iš 24 mokyklų ir gimnazijų. Šventės metu sveikinimo kalbą sakė Riešės gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, vėliau buvo paskelbti ir apdovanoti „Adamkiados garbės” nominantai – tai aktyvūs, siekiantys gerų mokslo, sporto, meno rezultatų mokiniai. Riešės gimnazijos „Adamkiados garbės” nominante paskelbta IV gimnazijos klasės mokinė Gabrielė Gutparakytė. Dalyviai varžėsi 60 m bėgimo rungtyje, šuolyje į tolį iš vietos, estafečių bėgime 3x100 m ir futbolo turnyre 3x3. Riešės gimnazijos mokinys Justinas Jurša 60 m bėgime užėmė 2-ąją vietą. Šuolyje į tolį iš vietos Gintarė Balčiūtė laimėjo 2-ąją vietą, o Erikas Golubovskis tarp berniukų buvo 3-ias. Estafetės 3x100 m rungtyje Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Gintarė Balčiūtė, Erikas Golubovskis ir Justinas Jurša buvo greičiausi ir užėmė 1-ąją vietą. Bendroje įskaitoje Riešės gimnazija tarp 24 mokyklų  užėmė 2-ąją vietą.  Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!