2018 m. lapkričio 14 d. Riešės gimnazijoje įvyko dainos festivalis „Skambantys lašiukai-2018“.
Festivalyje dalyvavo Vilniaus miesto ir rajono  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo dainorėliai iš Eitminiškių gimnazijos, Rudaminos vaikų lopšelio - darželio „Ąžuoliukas“, Vilniaus Vaduvos darželio - mokyklos, Vilniaus  „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos, Karalienės Mortos mokyklos, Buivydiškių pagrindinės mokyklos, Sudervės skyriaus auklėtiniai, Riešės gimnazijos ugdytiniai ir Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro atstovai.
Klausydami pasakos apie lašelio Kasparo nuotykius keliaujant į žemę, šaunūs mažieji dainininkai  išraiškingai ir žaismingai dovanojo dainas rudenėliui ir skambančiam lietučiui. Festivalį vainikavo bendra  dainelė „Lietaus išdaigos“ ir  Riešės gimnazijos mokinių savivaldos staigmena mažiesiems dalyviams - kolektyvinio šokio mokymas.