Riešės gimnazijos pradinukai bei priešmokyklinės grupės dalyvavo tarptautinėje, Aplinkos ministerijos organizuojamoje akcijoje „Europos atliekų mažinimo savaitė 2018“. Šiemet didžiausias dėmesys buvo skiriamas kovai su augančia aplinkos tarša vienkartinio plastiko gaminiams. Visą savaitę mokiniai atliko įvairias veiklas. Jau nuo pirmadienio raginome visus prisidėti prie aplinkos tausojimo plastikiniais maišeliais užrašydami ant tvoros šūkį „RŪŠIUOK! STOP PLASTIKUI!!!“ Žiūrėjo ir aptarė Edpuzzle programėlėje paruoštą animacinį filmą „Vėžliuko Semio nuotykiai“, kuris visiems suprantamais, neįkyriais ir žaismingais metodais atkreipia dėmesį į klimato pasikeitimus, vandenynų užterštumą, sparčiai besikeičiančią gamtą. Baigiamasis renginys „Demonstruok ir rūšiuok!“  parodė kiek išradingumo, fantazijos, kūrybiškumo ir drąsos turi mokiniai, kurie sukūrė kostiumus iš antrinių žaliavų ir nulipę nuo scenos juos išrūšiavo. Tikimės, kad meilė gamtai nesibaigs šios savaitės renginiais ir būsime sąmoningi, socialiai atsakingi piliečiai nuolat.