Riešės gimnazija teikė paraišką dalyvauti „Erasmus+“ projekte ir gavo finansavimą. „Erasmus+“ yra Europos Sąjungos finansuojama programa, skirta švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto rėmimui.
Mūsų mokykla teikė paraišką ir gavo finansavimą vykdyti šios programos KA229 tarptautinį projektą, kuris yra skirtas bendrojo ugdymo mokyklų mainų partnerystei.
Projekto trukmė  - 2 metai: startuoja 2019-09-01, baigiasi 2021-08-31.
Projekto „Sveikame kūne – sveika siela“ pagrindinis tikslas – sveikos gyvensenos skatinimas, dalijimasis gerąja patirtimi.
Projekto dalyvės - šešios šalys: Čekija, Suomija, Kroatija, Vokietija, Slovėnija ir Lietuva.
Pirmasis šalių susitikimas vyko projekto koordinatorės – Čekijos -  mieste, Hodonine, spalio 6-12 dienomis.
Į pirmąjį susitikimą vyko dvi anglų kalbos mokytojos ir keturios moksleivės (trys septintokės ir viena aštuntokė. Prieš vykstant į susitikimą visa mokyklos „Erasmus+“ grupė ir mokytojos intensyviai ruošėsi veikloms: vykdė apklausą, rinko medžiagą Lietuvos, Vilniaus ir savo mokyklos pristatymams, kūrė projekto logotipą, repetavo šokį.

Čekijoje pirmosios dienos rytą prie mokyklos durų visus svečius pasitiko tautiniais rūbais apsirengę čekai su duona ir druska. Projekto dalyvius pasveikino mokyklos choras, vėliau vyko trumpa ekskursija po mokyklos erdves, o po jos sekė aktyvūs žaidimai, skirti susipažinimui. Po pietų moksleiviai demonstruodami skaidres pristatė savo šalis, miestus ir mokyklas. Dieną vainikavo ramus plaukimas Moravos upe, moksleiviai ir mokytojai bendravo su savo naujaisiais draugais.
Antroji diena prasidėjo projekto logotipo rinkimais, po kurių sekė muzikinės dirbtuvės. Moksleiviai buvo suskirstyti į keturias grupes ir repetavo atskiras kūrinio dalis, vėliau kartu su mokytojais aktų salėje atliko dainą iš miuziklo „Liūtas Karalius“. Sunkus darbas davė puikių vaisių- rezultatu buvome sužavėti. Antroje dienos pusėje vyko apklausos rezultatų pristatymas.
Trečiąją išvykos dieną moksleiviai grupėse vykdė keturis skirtingus laboratorinius tyrimus, jų mokytojais buvo Hodonino gimnazijos 12-tokai, puikiai kalbantys angliškai. Vakare „Erasmus+“ vakaronėje buvo demonstruojami šokiai, taip pat dalyviai mokė vieni kitus įvairių šokių. Vakarėlis baigėsi diskoteka.
Ketvirtąją dieną  buvo suorganizuota puiki edukacinė išvyka į UNESCO saugomą neogotikinę pilį ir jos parką.
Penktąją dieną keliavome apie 10  km pėsčiomis kalvotomis Palavos apylinkėmis, gėrėdamiesi nuostabiais vaizdais, džiaugdamiesi buvimu kartu ir nepaprastu čekų svetingumu, vaišingumu ir organizuotumu.