Spalio 22 d. gimnazijoje vyko regioninių mokyklų 6 klasių mokinių anglų kalbos viktorina „Halloween Quiz“, kurią organizavo anglų kalbos vyr. mokytojos Ž. Gerasimavičienė ir E. Tomašunaitė. Keturios šeštų klasių - Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos, Vilniaus r., Rudaminos „Ryto“ gimnazijos ir mūsų, Riešės gimnazijos -  komandos varžėsi, kuri daugiausiai žino apie Amerikoje ir Jungtinėje Karalystėje populiarią šventę Heloviną. Renginį vedė dešimtos klasės mokinės, pademonstravusios puikų anglų kalbos vartojimo lygį. Tarp komandų virė tikra kova, kurios metu mokiniai parodė, kad domisi šia mūsų kultūrai netradicine, bet vis dažniau švenčiama švente, jos kilme, simboliais, žino nemažai su ja susijusių faktų. O ko dalyviai dar nežinojo, šioje viktorinoje turėjo puikią progą sužinoti. Po atkaklios kovos viktoriną laimėjo mūsų svečiai - Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokinių komanda. Jiems buvo įteiktas nugalėtojų diplomas ir simbolinės dovanėlės. Kitos komandos taip pat buvo apdovanotos padėkomis ir atminimo dovanomis. Renginį papuošė muzikos mokytojos metodininkės I. Ulevičiūtės-Rukšėnienės muzikinės raiškos ansamblio vaikų daina „Adams Family“, choreografijos vyresniosios mokytojos R. Pilkauskienės paruoštų mergaičių „Raganų šokis“ ir pradinių klasių vyresniosios mokytojos D. Trasauskienės mokinių Helovino madų šou.