Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje (Sudervės  g. 69A, Avižienių k., Avižienių sen., Vilniaus r.) vykdoma ikimokyklinio ugdymo programa.
Skyrius atidarytas 2016 m. rugpjūčio 24 d. Čia įsikūrusios trys ikimokyklinio ugdymo grupės, į kurias priimami 2-5 metų amžiaus vaikai.
Norinčių ugdyti vaikus Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje ikimokyklinio ugdymo grupėse tėvų prašymai priimami visus metus. Visi prašymai priimami Riešės gimnazijoje (Beržų g. 2a, Riešės k.). Plačiau apie priėmimą skiltyje  „Informacija tėvams“.

2017 metų kovo 30 dieną Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko Paukštelių sugrįžimo šventė. Vaikučiai spėliojo, kokie sparnuočiai jau sugrįžo į mūsų kraštą, mokėsi pamėgdžiojimų. Pasitikę garbingiausią paukštį - gandrą - kartu su juo net ir šokį pašoko. Šventę vainikavo inkilų kėlimas. Renginio pabaigoje visi vaišinosi paukštelių paliktais skanėstais.

2016 m. lapkričio 17 d. Avižienių ikimokyklinio ugdymo ugdytiniai sulaukė svečių – Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro auklėtinių ir mokytojų. Dar ankščiau į skyrių atkeliavo nuostabi Moksleivių centro 25- čio retrospektyvinė vaikų piešinių paroda ,,Mūsų pavasariai“. Svečiai ta proga paruošė koncertinę programą, o mūsų mažieji ugdytiniai - linksmą ir kūrybingą sveikinimą. Gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė pasidžiaugė gražia užsimezgusia draugyste ir palinkėjo kūrybiško ir ilgo bendro kelio.

2016 m. rugpjūčio 24 d. atidarytas Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrius. Iškilmingame naujo darželio atidaryme dalyvavo LR švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, kancleris Tomas Daukantas, ŠMM regioninių mokyklų skyriaus vedėjas Jonas Vasiliauskas, kiti svečiai. Gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė sveikino visus ir džiaugėsi dar vieno skyriaus atidarymu, kad dar daugiau vaikų galės lankyti ikimokyklinio ugdymo grupes. Šventę puošęs iškilmingas juostelės kirpimas džiugino net pačius mažiausius – būsimus ikimokyklinukus. Naująjį Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrių šventino ir visus susirinkusiuosius malda palaimino Vilniaus Kalvarijos. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios kunigas.