Riešės gimnazijos Bukiškio pradinio ugdymo skyriuje (Mokyklos g. 1, Bukiškis, Avižienių sen., Vilniaus r.) vykdomos ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo pirmos dalies ugdymo programos.
Skyrius veiklą pradėjo 2012 m. rugsėjo 1 d. įsteigus priešmokyklinio ugdymo grupę, kuri vėliau buvo reorganizuota į mišraus amžiaus (3-6 metų) vaikų priešmokyklinio ugdymo grupę.
 2013 m. rugsėjo 1 d. Bukiškio priešmokyklinio ugdymo skyrius perorganizuotas į Bukiškio pradinio ugdymo skyrių, kuriame įsikūrę ikimokyklinio (3–5 metų) amžiaus vaikų,  priešmokyklinio ugdymo grupės, pradinio ugdymo programos klasės. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. Bukiškio pradinio ugdymo skyrius perorganizuotas į Bukiškio progimnazijos skyrių, kuriame vykdomos  ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo  ir pagrindinio ugdymo pirmos dalies programos.
Norinčius ugdytis Riešės gimnazijos Bukiškio pradinio ugdymo skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupėse prašymai priimami visus metus. Norinčius ugdytis  priešmokyklinio ugdymo grupėje  ir pradinio ugdymo klasėse naujiems mokslo metams prašymai priimami nuo einamųjų metų sausio 2 d. Visi prašymai priimami Riešės gimnazijoje (Beržų g. 2a, Riešės k.). Plačiau apie priėmimą skiltyje  „Informacija tėvams“.

2017 m. spalio 20 d. mūsų mažuosius ugdytinius savo apsilankymu nudžiugino policijos ir vaikų bičiulis šuniukas Amsis. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pirmojo veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Stanislav Voicechovskij ir vyresnioji tyrėja Jolanta Lukaševič pravedė Bukiškio skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams užsiėmimus, kuriais priminė, kaip reikia saugiai elgtis kelyje; ką daryti, kad tamsiuoju metų laiku būtų matomi ir saugūs kelyje. Svečiai atvyko su dovanomis: visi ugdytiniai gavo po atšvaitą. Vaikai džiaugėsi dovanomis ir skubėjo pabendrauti su policijos bičiuliu -  šuniuku Amsiu.
,

2017 m. balandžio 26 d. Riešės gimnazijos Bukiškio pradinio ugdymo skyriaus mažiausieji ugdytiniai dalyvavo šventiniame rytmetyje ,,Kiškių margučiai”. Auklėtojos, tapusios Velykų šventės linksmaisiais personažais – teatralizuotai papasakojo vaikams apie Šv. Velykų tradicijas, papročius ir simbolius. Kiškiai: Pūkutis ir Šveplutis pasekė pasakėlę apie saulės zuikučius, mokino įvairių žaidimų su margučiais, pasakojo kaip senovėje žmonės dažydavo kiaušinius. Vaikai ir ,,Velykė” atliko saldžiuosius eksperimentus su spalvomis.
Linksmieji ,,kiškiai” atsisveikindami mažiesiems savo draugams įteikė ,,kiškių lauktuvių” ir pažadėjo su visais susitikti per kitas Velykas.

2017 metų balandžio 12 d. Riešės gimnazijos Bukiškio pradinio ugdymo skyriaus mažuosius ugdytinius aplankė Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro darbuotojai su savo augintine Mona. Edukacinio užsiėmimo metu vaikai sužinojo, kaip turi elgtis su svetimu šunimi, sveikinosi, kartu atliko įdomias užduotis, netgi žaidė liaudies žaidimą ,,Jurgeli, meistreli“ stebėjo ir patys galėjo duoti komandas Monai. Šuo ne tik vykdė įvairias užduotis, bet ir linksmai lakstė ugdymo įstaigos aikštelėje.
Vaikai liko sužavėti, o atsisveikinant prisiminimui nuo Monos gavo po atšvaitą.

2016 m. lapkričio 28 d. Bukiškio pradinio ugdymo skyriaus ugdytiniai susirinko į projekto ,,Tautiškumo skrynią atvėrus“ renginį ,,Žaidimų pynė“. Visą rudenį mažieji kartu su auklėtojomis vartė knygutes apie senovinę lietuvių buitį ir aplinką. Klausė pasakų, mokėsi ratelių ir dainų. Taip susipažino su piemenėlių darbu ir pramogomis. Tai ką išmoko panoro parodyti ir kitiems. Tad, visi susibūrę žaidė senovinius žaidimus, minė mįsles, sužinojo daug įvairių liaudiškų posakių apie besikeičiančius gamtos požymius. Vyresnieji jų draugai -  pradinių klasių mokiniai, taip pat ne tik įsitraukė į linksmą piemenėlių pramogą, bet ir patys parodė po linksmą senovinį žaidimą.
Džiaugiamės, kad mūsų ugdytiniams nuo mažens formuojasi gimtosios šalies identiteto išsaugojimo nuostatos.

2016 m. lapkričio 16 d. gimnazijoje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Šių metų Tolerancijos simbolis - paukštis. Gimnazijos ir gimnazijos Bukiškio pradinio ugdymo skyriuje priešmokyklinio ugdymo, pradinio bei pagrindinio ugdymo klasių mokiniai pasipuošė klases, stendus savo pagamintais paukščiais. Mokytojai pirmos pamokos metu priminė mokiniams apie tolerancijos prasmę ir  reikšmę šiuolaikiniame pasaulyje.