Visa Lietuva skaito vaikams garsiai

Mieli tėveliai ir mokiniai,
Riešės gimnazijos biblioteka kartu su iniciatyva „Visa Lietuva skaito vaikams garsiai“  vykdo projektą „Bibliotekos duris atvėrus“.  2014 m. vasario 13 d.  9.00 val. Riešės gimnazijos Bukiškių pradinio ugdymo skyriuje vyks  renginys – pamokėlė „Prisiminkime H. K. Anderseną“.

Bibliotekos darbuotojai

Projektas "Bibliotekos duris atvėrus"

Projekto "Bibliotekos duris atvėrus" veiklos planas

Biblioteka

Gimnazijos biblioteka – tai atviras švietimo ir informacijos centras, mokymo ir mokymosi vieta su modernia informacine bei technine baze. Ji visapusiškai tenkina gimnazijos bendruomenės narių informacinius poreikius, savo fondais ir veikla dalyvauja  ugdymo procese, sudarydama sąlygas asmenybei savarankiškai tobulėti.

Graži ir gera iniciatyva šiandien jau skina vaisius. Dalyvaudami „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“ projekte mokyklos bibliotekos erdvės pasikeitusios. Jau nuo 2012 metų rugsėjo mėnesio dirba moderni skaitykla.

Bibliotekos darbuotojos aktyviai bendradarbiauja su mokytojais ugdant moksleivių socialinius, asmeninius komunikacinius, informacinius ir kritinio mąstymo gebėjimus, teikia pagalbą formaliojo ir neformaliojo ugdymo procese.

Riešės gimnazijos biblioteka kartu su iniciatyva „Visa Lietuva skaito vaikams garsiai“  vykdo projektą „Bibliotekos duris atvėrus“.

Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas

Riešės gimnazija dalyvavo Europos Sąjungos Struktūrinių Fondų paramos valstybinių ir savivaldybių bendrojo lavinimo mokyklų  „Mokyklų tobulinimo programos plius“ projekte „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“. Šio projekto metu atnaujinti bibliotekos baldai, įkurta moderni skaitykla, įgyta organizacine technika.