Nuo 2016 m. gruodžio 5 d.  iki 2016 m. gruodžio 20 d. gimnazijos biblioteka skelbia paramos beglobiams gyvūnams akciją „Gyvūnų Kalėdos“. Bibliotekoje veiks paramos gyvūnams surinkimo punktas. Šiuo metu prieglaudai „Lesė“  labiausiai reikalinga:

•    Kokybiški konservai mažiesiems kačiukams ir šuniukams;
•    Kokybiškas sausas maistas šunims ir katėms;
•    Kačių kraikas;
•    Vienkartinės ir daugkartinės guminės pirštinės;
•    Šiukšlių maišai ir kitos švaros prekės (paprastos ir vandenį sugeriančios šluotos, semtuvėliai, skudurėliai);
•    Popieriniai rankšluosčiai;
•    Valymo priemonės (buitinė chemija) – švarai palaikyti;
•    Pavadėliai šunims (gali būti panaudoti);
•    Antkakliai šunims ir katėms (gali būti panaudoti);
•    Paklotėliai, gultai gyvūnams (gali būti panaudoti);
•    Pinti krepšiai arba paraloniniai namukai, kuriuose galėtų jaukiai miegoti katės (gali būti panaudoti);
•    Kraiko dėžutės bei semtuvėliai katėms;
•    Draskymo stulpai, draskyklės, draskomosios lentelės;
•    Indeliai maistui;
•    Žaislai katėms ir šunims, kačių laipynės.

Gimnazijos biblioteka – tai atviras švietimo ir informacijos centras, mokymo ir mokymosi vieta su modernia informacine bei technine baze. Ji visapusiškai tenkina gimnazijos bendruomenės narių informacinius poreikius, savo fondais ir veikla dalyvauja  ugdymo procese, sudarydama sąlygas asmenybei savarankiškai tobulėti.

Graži ir gera iniciatyva šiandien jau skina vaisius. Dalyvaudami „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“ projekte mokyklos bibliotekos erdvės pasikeitusios. Jau nuo 2012 metų rugsėjo mėnesio dirba moderni skaitykla.

Bibliotekos darbuotojos aktyviai bendradarbiauja su mokytojais ugdant moksleivių socialinius, asmeninius komunikacinius, informacinius ir kritinio mąstymo gebėjimus, teikia pagalbą formaliojo ir neformaliojo ugdymo procese.

Riešės gimnazijos biblioteka kartu su iniciatyva „Visa Lietuva skaito vaikams garsiai“  vykdo projektą „Bibliotekos duris atvėrus“.

Riešės gimnazija dalyvavo Europos Sąjungos Struktūrinių Fondų paramos valstybinių ir savivaldybių bendrojo lavinimo mokyklų  „Mokyklų tobulinimo programos plius“ projekte „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“. Šio projekto metu atnaujinti bibliotekos baldai, įkurta moderni skaitykla, įgyta organizacine technika.