2017 m. spalio 19 dieną Riešės gimnazijos bibliotekoje buvo skaitomos ištraukos iš V. V. Landsbergio knygos „Arklio Dominyko meilė“. Bibliotekos darbuotojos kartu su 4d klasės mokiniais bei personažu – arkliu Dominyku – pakeliavo po tyrą baltojo arklio ir rugiagėlės meilės šalį, pamatė, kaip sukasi gyvenimiškas metų ratas: po džiaugsmingos vasaros ateina vėsus ruduo, rugiagėlė nuvysta ir palieka įsimylėjusį arklį iki kito pavasario. Vaikai dalijosi savo įspūdžiais ir emocijomis.

2017 m. balandžio 27 d. Riešės gimnazijos 1a klasės mokinius bibliotekos vedėja sukvietė pasiklausyti H. K. Anderseno pasakų. Pasiklausę pasakų kartu svajojome apie fėjas, karalius, aplankėme stebuklingas šalis, kuriose gyvena burtininkai, nykštukai, prabyla medžiai ir miško gyvūnėliai.

Kaip ir kasmet, balandžio mėnesį Lietuvos bibliotekininkų draugija skelbė 17-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. Tradiciškai balandžio 24-28 dienomis 5-8 klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Šauniausias bibliotekininkas“ ir uoliai talkino bibliotekos darbuotojoms.

2017 m. gegužės 3 dieną Lietuvos dainininkas ir aktorius Mantas Jankavičius gimnazijos bibliotekoje 3b ir 2c klasės mokiniams skaitė A. de  Sent Egziuperi pasakos „Mažasis princas“ ištrauką, šnekučiavosi apie pasaulį bei žmonių santykius, matomus vaiko akimis. Dėkodami svečiui 3b klasės mokiniai šoko pagal dainininko atliekamos dainos melodiją. Ačiū Mantui už šiltą popietę prie knygos ir milijoną asmenukių bei autografų.

2017 m. balandžio 6 d. 18 val. gimnazijos bibliotekoje vyko edukacinė pamokėlė, kurios metu buvo pasakojama apie Velykų papročius, natūralių dažų gamybą, o taip pat vaikai bei jų tėveliai buvo supažindinti su velykinių kiaušinių marginimo technika. Pamokėlę vedė UPC darbuotoja Rūta Krasnovaitė –  besidominti etnografija ir senuoju gyvenimo būdu, praktikuojanti tik senovinį kiaušinių marginimo būdą. Vaikučiai su tėvelių pagalba galėjo numarginti po keletą margučių.

2017 m. kovo 31 dieną per antrą ir trečią pamokas gimnazijos bibliotekoje trečios gimnazijos klasės mokiniams vyko paskaita „Studentai dalijasi patirtimi“. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto absolventai dalinosi studijų patirtimi, atsakinėjo į  pateiktus  klausimus.

2017 m. kovo 22 dieną Bukiškio pradinio ugdymo skyriaus 4 klasės mokiniams bibliotekos vedėja skaitė lietuvių liaudies pasakas. Tokie užsiėmimai skatina mažuosius skaitytojus patirti skaitymo džiaugsmą ir pamilti knygą. Pamokos metu mokiniai atliko kūrybinę užduotį: išlankstė plaštakes, kuriose surašė mintis apie skaitymo naudą.

2016 m. gruodžio mėnesį gimnazijoje buvo organizuota akcija „Gyvūnų kalėdos“.  Jos metu buvo renkamas maistas gyvūnams. Akcijai pasibaigus bibliotekos darbuotojos ir III-ios gimnazijos klasės mokiniai su gausiomis dovanomis aplankė gyvūnų prieglaudą „Lesė“. Ekskursijos vadovė parodė augintinius keturkojus, papasakojo jų liūdnas likimo istorijas, taip pat mokiniai sužinojo, kaip galima tapti savanoriais. Dėkojame visiems, kurie pasirūpino, kad mažiesiems draugams ši žiema būtų sotesnė ir šiltesnė. Džiugu, jog galime dalintis gerumu!

Prisidedant prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamos akcijos „Knygų kalėdos 2016“ nuo gruodžio 2 d.  iki gruodo 21 d. Riešės  gimnazijos bibliotekos darbuotojos kvietė dovanoti knygas. Gimnazijos bendruomenės dėka buvo atnaujintas ir papildytas bibliotekos fondas. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šios gražios iniciatyvos.

2016 m. gruodžio 19 dieną  gimnazijos bibliotekoje 2a klasės mokiniams H. K. Andersono pasaką „Eglutė“ skaitė daugkartinis šalies sportinės gimnastikos čempionas Dainius Žebrauskas. Kartu su mokiniais jis aptarė pasakos herojės jausmus, pagrindinę mintį. Savo apsilankymu svečias įtikino vaikus, kad knygose atrandami atsakymai daug įdomesni, vaizdingesni, lavinantys fantaziją, ugdantys jausmus. Kalėdinę popietę užbaigė 2a klasės mokinių šokis „Skruzdėliukai”.