Tradiciškai gimnazijos bibliotekoje nuo 2017-12-01 iki 2017-12-19 buvo organizuojama akcija „Knygų Kalėdos“. Ačiū visiems dovanojusiems knygas. Gera dalintis gerumu!

Dalyvaudami  Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamoje akcijoje „Knygų Kalėdos“,  2017 metų gruodžio 14 dieną bibliotekos vedėja kartu su gimnazijos mokiniais dalinosi meile knygai su Bukiškio progimnazijos skyriaus ugdytiniais ir 1-4 klasių mokiniais. Kalėdinėje popietėje su knyga buvo skaitomos kalėdinės istorijos, deklamuojami šventiniai eilėraščiai, atliekamos dainos. Ta pačia proga 2017 metų gruodžio 19 dieną buvo svečiuojamasi gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje. Skambant šventinei  muzikai, kalėdinėms istorijoms su mažaisiais ugdytiniais buvo dalinamasi  gera nuotaika ir nuoširdžiais palinkėjimais.

2017 m. lapkričio 16 dieną gimnazijos bibliotekoje 4c klasės mokiniams buvo skaitoma ištrauka iš A. Lindgren knygos „Emilis iš Lionebergos“. Mokiniai buvo supažindinti su žymiausios švedų rašytojos A. Lindgren biografija bei bibliotekoje esančiomis šios rašytojos knygomis.
Bibliotekoje šiai rašytojai skirtas stendas, kuriame vaikai gali rasti juos dominančią informaciją apie A. Lindgren bei jos kūrybą.

2017 m. spalio 19 dieną Riešės gimnazijos bibliotekoje buvo skaitomos ištraukos iš V. V. Landsbergio knygos „Arklio Dominyko meilė“. Bibliotekos darbuotojos kartu su 4d klasės mokiniais bei personažu – arkliu Dominyku – pakeliavo po tyrą baltojo arklio ir rugiagėlės meilės šalį, pamatė, kaip sukasi gyvenimiškas metų ratas: po džiaugsmingos vasaros ateina vėsus ruduo, rugiagėlė nuvysta ir palieka įsimylėjusį arklį iki kito pavasario. Vaikai dalijosi savo įspūdžiais ir emocijomis.

2017 m. balandžio 27 d. Riešės gimnazijos 1a klasės mokinius bibliotekos vedėja sukvietė pasiklausyti H. K. Anderseno pasakų. Pasiklausę pasakų kartu svajojome apie fėjas, karalius, aplankėme stebuklingas šalis, kuriose gyvena burtininkai, nykštukai, prabyla medžiai ir miško gyvūnėliai.

Kaip ir kasmet, balandžio mėnesį Lietuvos bibliotekininkų draugija skelbė 17-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. Tradiciškai balandžio 24-28 dienomis 5-8 klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Šauniausias bibliotekininkas“ ir uoliai talkino bibliotekos darbuotojoms.

2017 m. gegužės 3 dieną Lietuvos dainininkas ir aktorius Mantas Jankavičius gimnazijos bibliotekoje 3b ir 2c klasės mokiniams skaitė A. de  Sent Egziuperi pasakos „Mažasis princas“ ištrauką, šnekučiavosi apie pasaulį bei žmonių santykius, matomus vaiko akimis. Dėkodami svečiui 3b klasės mokiniai šoko pagal dainininko atliekamos dainos melodiją. Ačiū Mantui už šiltą popietę prie knygos ir milijoną asmenukių bei autografų.

2017 m. balandžio 6 d. 18 val. gimnazijos bibliotekoje vyko edukacinė pamokėlė, kurios metu buvo pasakojama apie Velykų papročius, natūralių dažų gamybą, o taip pat vaikai bei jų tėveliai buvo supažindinti su velykinių kiaušinių marginimo technika. Pamokėlę vedė UPC darbuotoja Rūta Krasnovaitė –  besidominti etnografija ir senuoju gyvenimo būdu, praktikuojanti tik senovinį kiaušinių marginimo būdą. Vaikučiai su tėvelių pagalba galėjo numarginti po keletą margučių.

2017 m. kovo 31 dieną per antrą ir trečią pamokas gimnazijos bibliotekoje trečios gimnazijos klasės mokiniams vyko paskaita „Studentai dalijasi patirtimi“. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto absolventai dalinosi studijų patirtimi, atsakinėjo į  pateiktus  klausimus.

2017 m. kovo 22 dieną Bukiškio pradinio ugdymo skyriaus 4 klasės mokiniams bibliotekos vedėja skaitė lietuvių liaudies pasakas. Tokie užsiėmimai skatina mažuosius skaitytojus patirti skaitymo džiaugsmą ir pamilti knygą. Pamokos metu mokiniai atliko kūrybinę užduotį: išlankstė plaštakes, kuriose surašė mintis apie skaitymo naudą.