Kaip ir kasmet mokslo metus Riešės gimnazijos biblioteka pradėjo akcija „Atverkime duris į knygos ir žinių pasaulį“. Jos metu Riešės gimnazijos ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus pirmokai supažindinami su bibliotekos fondais bei tvarkos taisyklėmis, mokomi prižiūrėti ir tausoti vadovėlius bei grožinę literatūrą.

2018 m. balandžio 23 dieną, Pasaulinę knygos dieną, bibliotekos darbuotojos kvietė gimnazijos ir jos skyrių mokinius ir mokytojus skaityti tai, kas mums patinka, kas mus įkvepia ir skaitydami mes  tuo metu net nepastebime, kas vyksta aplinkui mus. Mokytojos 2c, 3c, 3b, 4b, 6a, 6b, 8b ir Bukiškio progimnazijos 5 klasėse vedė lietuvių kalbos ir literatūros pamokas, kurių metu mokiniai ir mokytojai tiesiog skaitė knygas panirdami į dvasinius išgyvenimus.

2018 m. balandžio 17 dieną bibliotekos darbuotojos kartu su 4b klasės mokiniais gimnazijos bibliotekoje dalinosi pasakojimais apie įdomiausias šiais mokslo metais skaitytas knygas. Labiausiai patikusią knygą mokiniai iliustravo.

2018 kovo 15 dieną gimnazijos bibliotekoje 1e klasės mokiniams buvo skaitomi M. Vainilaičio eilėraščių rinkiniai. Pamokos metu mokiniai atliko kūrybinius darbelius, kuriuos galima pamatyti parodėlėje gimnazijos bibliotekoje.

Siekiant lavinti mokinių skaitymo įgūdžius 2018 m. vasario 15 dieną 1 a klasėje bibliotekos vedėja mokiniams skaitė Šarlio Pero pasakas, aptarė pasakų skleidžiamą gėrį.  Knyga mažuosius klausytojus  įkvepia dalintis gerumu!

Tradiciškai gimnazijos bibliotekoje nuo 2017-12-01 iki 2017-12-19 buvo organizuojama akcija „Knygų Kalėdos“. Ačiū visiems dovanojusiems knygas. Gera dalintis gerumu!

Dalyvaudami  Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamoje akcijoje „Knygų Kalėdos“,  2017 metų gruodžio 14 dieną bibliotekos vedėja kartu su gimnazijos mokiniais dalinosi meile knygai su Bukiškio progimnazijos skyriaus ugdytiniais ir 1-4 klasių mokiniais. Kalėdinėje popietėje su knyga buvo skaitomos kalėdinės istorijos, deklamuojami šventiniai eilėraščiai, atliekamos dainos. Ta pačia proga 2017 metų gruodžio 19 dieną buvo svečiuojamasi gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuje. Skambant šventinei  muzikai, kalėdinėms istorijoms su mažaisiais ugdytiniais buvo dalinamasi  gera nuotaika ir nuoširdžiais palinkėjimais.

2017 m. lapkričio 16 dieną gimnazijos bibliotekoje 4c klasės mokiniams buvo skaitoma ištrauka iš A. Lindgren knygos „Emilis iš Lionebergos“. Mokiniai buvo supažindinti su žymiausios švedų rašytojos A. Lindgren biografija bei bibliotekoje esančiomis šios rašytojos knygomis.
Bibliotekoje šiai rašytojai skirtas stendas, kuriame vaikai gali rasti juos dominančią informaciją apie A. Lindgren bei jos kūrybą.

2017 m. spalio 19 dieną Riešės gimnazijos bibliotekoje buvo skaitomos ištraukos iš V. V. Landsbergio knygos „Arklio Dominyko meilė“. Bibliotekos darbuotojos kartu su 4d klasės mokiniais bei personažu – arkliu Dominyku – pakeliavo po tyrą baltojo arklio ir rugiagėlės meilės šalį, pamatė, kaip sukasi gyvenimiškas metų ratas: po džiaugsmingos vasaros ateina vėsus ruduo, rugiagėlė nuvysta ir palieka įsimylėjusį arklį iki kito pavasario. Vaikai dalijosi savo įspūdžiais ir emocijomis.

2017 m. balandžio 27 d. Riešės gimnazijos 1a klasės mokinius bibliotekos vedėja sukvietė pasiklausyti H. K. Anderseno pasakų. Pasiklausę pasakų kartu svajojome apie fėjas, karalius, aplankėme stebuklingas šalis, kuriose gyvena burtininkai, nykštukai, prabyla medžiai ir miško gyvūnėliai.