2016-2017 m. m. fizikos mokyklinės olimpiados nugalėtojai:
I vieta – Erikas Tarvydas, 8a klasės mokinys;
II vieta – Goda Gutparakytė, 8b klasės mokinė;
III vieta – Karolina Žiedelytė, 7a klasės mokinė;
III vieta – Dominyka Brogaitė, 8a klasės mokinė;
III vieta – Simona Petrauskaitė, IIc klasės mokinė;
III vieta – Simonas Urbonas, IV gimnazijos klasės mokinys.

2016-2017 m. m. chemijos mokyklinės olimpiados nugalėtojai:
I vieta – Aleksandra Malkovskaja, Ia gimnazijos klasės mokinė;
I vieta – Kotryna Kazlauskaitė, IIc gimnazijos klasės mokinė;
I vieta – Simona Petrauskaitė, IIc gimnazijos klasės mokinė;
I vieta – Gabrielė Gutparakytė, III gimnazijos klasės mokinė;
II vieta – Joris Šmatavičius, IIc klasės mokinys;
II vieta – Lukas Civinskas, III gimnazijos klasės mokinys;
III vieta – Domantas Feoktistovas, IIb klasės mokinys;
III vieta – Samanta Vaitkutė, III gimnazijos klasės mokinė.

2016-2017 m. m. biologijos mokyklinės olimpiados nugalėtojai:
I vieta – Lukas Blinstrubas, Ia gimnazijos klasės mokinys;
II vieta – Martynas Pumputis, IIc  gimnazijos klasės mokinys;
III vieta – Laura Legan, Ia gimnazijos klasės mokinė.

2016-2017 m. m. geografijos mokyklinės olimpiados nugalėtojai:
I vieta – Šarūnas Stankus, 8b klasės mokinys;
II vieta – Emilija Misiuk, 6a klasės mokinė;
II vieta – Goda Gutparakytė, 8b klasės mokinė;
II vieta – Tomas Staškevičius, III gimnazijos klasės mokinys;
III vieta – Liepa Burneikaitė, 7b klasės mokinė;
III vieta – Adrija Ignatavičiūtė, 8b klasės mokinė.
III vieta – Laura Legan, Ia klasės mokinė.

2016-2017 m. m. matematikos mokyklinės olimpiados 5-6 klasių mokinių grupėje nugalėtojai:
I vieta – Emilija Misiuk, 6a klasės mokinė;
II vieta – Evelina Blažytė, 6a klasės mokinė;
III vieta – Rugilė Kazlauskaitė, 5d klasės mokinė.

2016-2017 m. m. matematikos mokyklinės olimpiados 7-8 klasių mokinių grupėje nugalėtojai:
II vieta – Goda Gutparakytė, 8b klasės mokinė;
III vieta – Erikas Tarvydas, 8a klasės mokinys;
III vieta – Adrija Ignatavičiūtė, 8b klasės mokinė.


2016-2017 m. m. matematikos mokyklinės olimpiados III-IV gimnazijos klasių mokinių grupėje nugalėtojai:
II vieta – Augustas Lapinskas, III gimnazijos klasės mokinys;
III vieta – Robertas Trinkūnas, IV gimnazijos klasės mokinys.

2016-2017 m. m. informacinių technologijų mokyklinės olimpiados 5-6 klasių mokinių grupėje nugalėtojai:
I vieta – Domantas Vaitkus, 6a klasės mokinys;
II vieta – Aistė Pavilonytė, 5c klasės mokinė
III vieta – Greta Marija Vaitkevičiūtė, 5a klasės mokinė.


2016-2017 m. m. informacinių technologijų mokyklinės olimpiados I-II gimnazijos klasių mokinių grupėje nugalėtojai:
II vieta – Joris Šmatavičius, IIc gimnazijos klasės mokinys;
III vieta – Aurimas Blažys, IIc gimnazijos klasės mokinys.