Kviečiame prisijungti prie judėjimo iššūkio "Daugiau žingsnių gryname  ore - sveikesnis ir laimingesnis žmogus" už Riešės bendruomenę ir Riešės gimnaziją.

Riešės gimnazijos mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuoja UAB „Namų dvasia maitinimo projektuose“.

15 dienų valgiaraštis 3-6 metų amžiaus vaikams

15 dienų valgiaraštis 6-10 metų amžiaus vaikams

15 dienų valgiaraštis 11 metų ir vyresnio amžiaus vaikams

Riešės gimnazijos mokiniai gimnazijoje dėvi mokyklines uniformas
(remiantis Riešės gimnazijos tarybos 2011 metų birželio 14 dienos nutarimu).

1-4 klasių mokinių uniformos

Mergaitės.
Dėvi languotą sarafaną bei tamsiai mėlyną švarkelį su gimnazijos emblema (siuvinėta ar prisiūta apvalios formos). Sarafaną galima pakeisti tamsiomis mėlynomis uniforminėmis kelnėmis. Galima ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį.
Berniukai.
Dėvi tamsiai mėlynas uniformines kelnes ir tamsiai mėlyną švarkelį su gimnazijos emblema (siuvinėta ar prisiūta apvalios formos). Galima ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį.
5-8, I-IV klasių mokinių uniformos
Mergaitės.
Segi languotus sijonus bei tamsiai mėlyną klasikinį uniforminį švarką su gimnazijos emblema (siuvinėta ar prisiūta apvalios formos). Sijoną galima pakeisti tamsiai mėlynomis uniforminėmis kelnėmis. Galima ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį.
Berniukai.
Berniukai dėvi tamsiai mėlynas uniformines kelnes ir tamsiai mėlyną klasikinį uniforminį švarką su gimnazijos emblema (siuvinėta ar prisiūta apvalios formos). Galima ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį.

Uniformas galite įsigyti  bet kurioje Jums tinkančioje  įmonėje/parduotuvėje, taip pat ir:
UAB „Lidata“, internetinis puslapis: http://www.lidata.lt; UAB „8ToGo“, internetinis puslapis: https://8togo.lt

Riešės gimnazijos mokinių tarybos siūlymu ir 2014 m. birželio 18 d. Gimnazijos tarybos pritarimu mokiniai, ne šventinėmis dienomis, gali dėvėti neprivalomą uniformos priedą – „džemperį“ – be užtrauktuko, įvairių spalvų, su mokyklos emblema, kuriuos taip pat galima įsigyti  įmonėse: UAB „Lidata“, internetinis puslapis: http://www.lidata.lt, „MB SchoolProud“,  internetinis puslapis: https://www.schoolproud.com;

Daugiau informacijos .....

Stiprinant ugdymo kokybę Riešės gimnazija, priklausanti Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijai, bus išskaidyta į dvi atskiras ir savarankiškas mokyklas lietuvių mokomąja kalba – Riešės gimnaziją ir Bukiškio progimnaziją. Iki šiol Bukiškio progimnazija yra tik Riešės gimnazijos skyrius ir neturi savarankiško juridinio asmens statuso. Tokiam Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui pritarė Vyriausybė.
Reorganizavimo būdas – biudžetinė įstaiga Riešės gimnazija reorganizuojama skaidymo būdu, padalijant ją į dvi biudžetines įstaigas: Riešės gimnaziją ir Bukiškio progimnaziją. Po reorganizavimo veiksiančios biudžetinės įstaigos:
            - Riešės gimnazija, vykdanti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, buveinė – Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Riešės k., Beržų g. 2A;
            - Bukiškio progimnazija, vykdanti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo pirmos dalies programas, buveinė  – Vilniaus r. sav.,  Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 1.
    Pridedame Riešės gimnazijos reorganizavimo sąlygų aprašą. Riešės gimnazijos reorganizavimo sąlygų aprašas
    Kilus klausimams kviečiame skambinti telefonu: 85 2469779.
                                                                                                                                                         Egidija Urbanavičienė
                                                                                                                                                         Riešės gimnazijos direktorė

Informuojame, kad šiuo metu į Riešės gimnazijos (modulio) ikimokyklinio ugdymo grupes priėmimas nevyksta, nes nėra laisvų vietų.

Informuojame, kad priėmimas į priešmokyklinio ugdymo grupes vykdomas vadovaujantis Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2021 m. vasario 26 d. sprendimu Nr. T3-38 „Dėl Centralizuoto vaikų priėmimo į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir aptarnaujamų teritorijų nustatymo“ nustatytais kriterijais, tvarka ir aptarnaujamų teritorijų paskirstymu“. Prašymai į priešmokyklinio ugdymo grupes 2022-2023 mokslo metams  teikiami sistemoje www.registruok.lt iki 2022 metų balandžio 1 d., išskyrus atvejus, kai  ugdytinis lanko Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus ikimokyklinio ugdymo  grupę ir ruošiasi lankyti priešmokyklinio ugdymo grupę tame pačiame skyriuje, tuomet tėveliai prašymą turi teikti Riešės gimnazijai (adresas: Beržų g. 2a, Riešės k., Avižienių sen., Vilniaus r., el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

Prašymai dėl mokinių pavežėjimo mokykliniu autobusu pateikiami iki 2021 m. liepos 7 d. Karantino metu skenuoti prašymai siunčiami į gimnazijos el. paštą adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   Sąrašai ir maršrutai sudaromi rugsėjo 1 d.
Nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 10 d. mokinių vežimas vykdomas, vadovaujantis 2020 -2021 m. m. sąrašais ir maršrutais.

Riešės gimnazijos mokinių (ugdytinių) važiavimo geltonuoju mokykliniu autobusu tvarka

Prašymo „Dėl pavežėjimo mokykliniu autobusu“ forma

Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. balandžio 26 d. įsakymas Nr. V-616 „Dėl švietimo ir mokslo ministro 2016 m. birželio 30 d. įsakymo Nr. V-620 „Dėl mokinių vežimo mokykliniu autobusu tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“