Riešės gimnazijos mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuoja UAB „Maisto pramonės ekspertai“. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus mokinių, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių bei Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuoja Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos valgykla.
Riešės gimnazijos mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuojančio UAB „Maisto pramonės ekspertai“ suderintą meniu su kainomis galite rasti facebook paskyroje, paspaudę šią nuorodą, taip pat betarpiškai maitinimo klausimais galite bendrauti su valgyklos vedėja Eurika Turoniene el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus mokinių, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių bei Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių maitinimą organizuojančios Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos valgyklos suderintą meniu galite rasti minėtoje valgykloje arba teirautis klasių ir grupių auklėtojų. Bendrauti su valgyklos vedėja Vigilija Saproniene Jums rūpimais maitinimo klausimais galite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paieška