Mokinių vežimas mokykliniu autobusu organizuojamas vadovaujantis LR švietimo įsakymu (Nr.XIII – 2764) ir Mokinių vežimo mokykliniu autobusu tvarkos aprašu patvirtintu LR švietimo ir mokslo ministro 2016 m. birželio 30 d. įsakymu NR. V-620.
Vadovaujantis šiais dokumentais, į mokyklą  pavežami mokiniai, besimokantys priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo klasėse, kurie gyvena toliau  kaip 3 km. nuo mokyklos. Prašymai pateikiami iki 2020 m. liepos 1 d. Karantino metu skenuoti prašymai siunčiami į gimnazijos el. paštą adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  Prašymai pateikti po liepos 1 d. bus nagrinėjami tik išimties tvarka. Sąrašai ir maršrutai sudaromi rugsėjo 1 d.
Pirmą rugsėjo savaitę mokinių vežimas vykdomas, vadovaujantis 2019 -2020 m.m. sąrašais ir maršrutais.

PRAŠYMAS DĖL PAVEŽĖJIMO MOKYKLINIU AUTOBUSU

Paieška