Prašymai dėl mokinių pavežėjimo mokykliniu autobusu pateikiami iki 2021 m. liepos 7 d. Karantino metu skenuoti prašymai siunčiami į gimnazijos el. paštą adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   Sąrašai ir maršrutai sudaromi rugsėjo 1 d.
Nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 10 d. mokinių vežimas vykdomas, vadovaujantis 2020 -2021 m. m. sąrašais ir maršrutais.

Riešės gimnazijos mokinių (ugdytinių) važiavimo geltonuoju mokykliniu autobusu tvarka

Prašymo „Dėl pavežėjimo mokykliniu autobusu“ forma

Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. balandžio 26 d. įsakymas Nr. V-616 „Dėl švietimo ir mokslo ministro 2016 m. birželio 30 d. įsakymo Nr. V-620 „Dėl mokinių vežimo mokykliniu autobusu tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“