Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu 2019 m. kovo 28 d. Nr. V-338 bei  įsakymu 2020 m. kovo 30 d. Nr. V-470  „Dėl švietimo, mokslo ir sporto ministro 2012 m. kovo 28 d. įsakymo Nr. V-552 „Dėl priėmimo į valstybines bendrojo ugdymo ir ikimokyklinio ugdymo mokyklas, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendina Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, tvarkos aprašo patvirtinimo, pakeitimo“ informuojame, kad papildomai prašymai į laisvas mokymo vietas pagal pradinio ugdymo programą  priimami nuo birželio 11 d. iki rugpjūčio 26 d;  pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 26 d.

Prašymą,  mokinio/ugdytinio, pageidaujančio mokytis Riešės gimnazijoje pagal  pradinio ugdymo programą nuo 2021-09-01, tėvai/ globėjai teikia gimnazijos vadovui nuo birželio 11 d. iki rugpjūčio 26 d. tokiu būdu:

Atspausdinę prašymo formą (arba parašę prašymą pagal formą ranka), ją užpildo ir nufotografuoja arba nuskanuoja.  Skenuotą ar nufotografuotą prašymą išsiunčia Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..  

Prie  prašymo  reikia  pateikti:
1. gimimo liudijimą ar vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą arba notaro patvirtintą šio dokumento kopiją;
2. leidimą gyventi Lietuvoje (išskyrus Lietuvos Respublikos piliečius);

3. vaiko ir vieno iš tėvų deklaruotos gyvenamosios vietos pažymą;
4. kitus dokumentus, patvirtinančius pirmumo kriterijus.
5. Pateikdami  prašymą dėl mokymosi Riešės gimnazijoje sutinkate kad duomenys būtų naudojami  prašymo dokumento generavimui, prašymo registravimui, mokinių priėmimo komisijos darbo metu sudarant mokinių sąrašus, paskirstant į klases.
Pažymime, kad tiek tėvų/globėjų, tiek asmenų asmens duomenys pateikti prašyme dėl mokymosi gimnazijoje, bus kaupiami ir saugomi Riešės gimnazijoje. Duomenų saugojimo bei naudojimo tikslas - identifikuoti asmenis, pateikusius  prašymą, bei asmenis, dėl kurių buvo pateiktas prašymas, taip pat naudoti asmenų duomenis  mokinių priėmimo komisijos darbo metu.
Šis prašymas nebus viešinamas ir/ ar kitaip atskleidžiamas tretiesiems asmenims, išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytas išimtis.

Prašymas mokytis Riešės gimnazijos 1-4

Prašymas mokytis Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus 1-4

Paieška