Kviečiame I-uoju etapu priimtų mokytis į Riešės gimnazijos ar Bukiškio progimnazijos 1-4 klases, mokinių tėvus, atvykti į Riešės gimnaziją (adresu: Beržų g. 2A, Riešės k. Avižienių sen., Vilniaus r.) pasirašyti sutartis nuo 2022 m. birželio 15 d. iki 2022 m. birželio 23 d. nuo 8.00 val. iki 11.00 val. ir nuo 12.00 val. iki 15.00 val. Sutartys pasirašomos 1.27 kab.  Kilus klausimams, prašome skambinti Tel. 852469879.


I-uoju etapu priimtų mokytis į Riešės gimnazijos pirmas klases  prašymų registracijos numeriai

I-uoju etapu priimtų mokytis į Riešės gimnazijos antras klases prašymų registracijos numeriai

I-uoju etapu priimtų mokytis į Riešės gimnazijos trečias klases prašymų registracijos numeriai

I-uoju etapu priimtų mokytis į Riešės gimnazijos ketvirtas klases prašymų registracijos numeriai

Priimtų mokytis mokinių, Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus 1-4 klasėse, registracijos numerių sąrašas

Paieška