Informuojame, kad vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ nutarimu Nr. 1226 ugdymą organizuojame:
•    ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas vykdomi, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas;
•    ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu;
•    mokiniams, besimokantiems pagal pradinio ugdymo programą, atostogos skelbiamos nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2021 m. sausio 3 d.;
•    ugdymas gimnazijoje pagal pagrindinio ugdymo ir vidurinio ugdymo programas vykdomas nuotoliniu būdu;
•    priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams bei mokiniams, besimokantiems pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas Žiemos atostogos nuo 2020-12-23 iki 2021-01-05.
•    neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu;
•    švietimo pagalba teikiama: ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams bei pradinio ugdymo mokiniams kontaktiniu būdu, mokiniams besimokantiems pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas nuotoliniu būdu.  Kontaktiniu būdu švietimo pagalba vykdoma užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Asmenys aptarnaujami nuotoliniu būdu, prašome kreiptis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (85) 2469879.

Pagarbiai
administracija