Informuojame, kad vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. gruodžio 14 d. „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo“ nutarimu Nr. 1418 ugdymą organizuojame:
•    ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu. Ugdymas vaikams pagal  priešmokyklinio ugdymo programą kontaktiniu būdu vykdomas nuo 2021 m. sausio 6 d.
•    ikimokyklinis, priešmokyklinis ugdymas vykdomi, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas;  
•    ugdymas mokiniams, besimokantiems pagal pradinio ugdymo programą, po pradinukų atostogų, nuo 2021 m. sausio 4 d., vykdomas nuotoliniu būdu;
•    ugdymas mokiniams, besimokantiems pagal pagrindinio ugdymo ir vidurinio ugdymo programas nuo 2021 m. sausio 6 d. vykdomas nuotoliniu būdu;
•    neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu;
•    švietimo pagalba teikiama nuotoliniu būdu.  
Asmenys aptarnaujami nuotoliniu būdu, prašome kreiptis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu  (85) 2469879.
Pagarbiai
administracija

Paieška