Informuojame, kad šiai dienai jau yra pateikta daugiau prašymų mokytis Riešės gimnazijos  1 klasėje ir 5 klasėje nei  galėsime priimti, vadovaujantis Riešės gimnazijos 2021–2022 mokslo metų mokinių, klasių / grupių skaičiumi, todėl prašome, iki 2021 m. gegužės  30 d., pateikti deklaruotos gyvenamosios vietos pažymą.  Pažymą galima pateikti elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba išsiųsti registruotu laišku: Riešės gimnazija, Beržų g. 2a, Riešės kaimas, Vilniaus r., LT-14266 arba įdėjus į voką ir užklijavus įmesti į pašto dėžutę esančią prie pagrindinio įėjimo į Riešės gimnaziją.
Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2005 m. balandžio 5 d. įsakymu „Dėl Nuosekliojo mokymosi pagal bendrojo ugdymo programas tvarkos aprašo patvirtinimo“ Nr. ISAK-556 mokymosi  tęstinumas neužtikrinamas.
 Priėmimą vykdome  vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu 2019 m. kovo 28 d. Nr. V-338 bei  įsakymu 2020 m. kovo 30 d. Nr. V-470  „Dėl švietimo, mokslo ir sporto ministro 2012 m. kovo 28 d. įsakymo Nr. V-552 „Dėl priėmimo į valstybines bendrojo ugdymo ir ikimokyklinio ugdymo mokyklas, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendina Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, tvarkos aprašo patvirtinimo, pakeitimo“ bei Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu 2019 m. balandžio 5 d. Nr. V-367 "Dėl Riešės gimnazijos teritorijų nustatymo".
Visa informacija apie prašymų pateikimo tvarką yra pateikta Riešės gimnazijos el. svetainėje www.riesesgimnazija.lt
Pagarbiai
administracija

Paieška