Informuojame, kad priėmimas į priešmokyklinio ugdymo grupes vykdomas vadovaujantis Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2021 m. vasario 26 d. sprendimu Nr. T3-38 „Dėl Centralizuoto vaikų priėmimo į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir aptarnaujamų teritorijų nustatymo“ nustatytais kriterijais, tvarka ir aptarnaujamų teritorijų paskirstymu“. Prašymai į priešmokyklinio ugdymo grupes 2022-2023 mokslo metams  teikiami sistemoje www.registruok.lt iki 2022 metų balandžio 1 d., išskyrus atvejus, kai  ugdytinis lanko Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus ikimokyklinio ugdymo  grupę ir ruošiasi lankyti priešmokyklinio ugdymo grupę tame pačiame skyriuje, tuomet tėveliai prašymą turi teikti Riešės gimnazijai (adresas: Beržų g. 2a, Riešės k., Avižienių sen., Vilniaus r., el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

Paieška