Riešės gimnazijos mokiniai gimnazijoje dėvi mokyklines uniformas
(remiantis Riešės gimnazijos tarybos 2011 metų birželio 14 dienos nutarimu).

1-4 klasių mokinių uniformos

Mergaitės.
Dėvi languotą sarafaną bei tamsiai mėlyną švarkelį su gimnazijos emblema (siuvinėta ar prisiūta apvalios formos). Sarafaną galima pakeisti tamsiomis mėlynomis uniforminėmis kelnėmis. Galima ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį.
Berniukai.
Dėvi tamsiai mėlynas uniformines kelnes ir tamsiai mėlyną švarkelį su gimnazijos emblema (siuvinėta ar prisiūta apvalios formos). Galima ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį.   
5-8, I-IV klasių mokinių uniformos
Mergaitės.
Segi languotus sijonus bei tamsiai mėlyną klasikinį uniforminį švarką su gimnazijos emblema (siuvinėta ar prisiūta apvalios formos). Sijoną galima pakeisti tamsiai mėlynomis uniforminėmis kelnėmis. Galima ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį.
Berniukai.
Berniukai dėvi tamsiai mėlynas uniformines kelnes ir tamsiai mėlyną klasikinį uniforminį švarką su gimnazijos emblema (siuvinėta ar prisiūta apvalios formos). Galima ryšėti uniforminį languotą kaklaraištį.

Uniformas galite įsigyti  bet kurioje Jums tinkančioje  įmonėje/parduotuvėje, taip pat ir:
UAB „Lidata“, internetinis puslapis: http://www.lidata.lt; UAB „8ToGo“, internetinis puslapis: https://8togo.lt

Riešės gimnazijos mokinių tarybos siūlymu ir 2014 m. birželio 18 d. Gimnazijos tarybos pritarimu mokiniai, ne šventinėmis dienomis, gali dėvėti neprivalomą uniformos priedą – „džemperį“ – be užtrauktuko, įvairių spalvų, su mokyklos emblema, kuriuos taip pat galima įsigyti  įmonėse: UAB „Lidata“, internetinis puslapis: http://www.lidata.lt, „MB SchoolProud“,  internetinis puslapis: https://www.schoolproud.com;

Daugiau informacijos .....

Paieška