Dalyviai: Lina Miliuvienė, Živilė Gerasimavičienė, Melisa Matukaitytė, Ugnė Narkevičiūtė, Paulina Šepetytė, Elena Zamalytė ir Lina Stratilotavaitė.
Nurmijärvi – mažas miestelis su 42.000 gyventojų, nusidriekęs 37 km į šiaurę nuo Suomijos sostinės Helsinki. Atvykus į oro uostą visus dalyvius pasitiko šeimos.
Pirmadienis: rytas mokyklos aktų salėje prasidėjo  iškilminga ceremonija, šiltu suomių mokyklos bendruomenės sutikimu, po kurio sekė ekskursijos grupelėmis po mokyklą. Mokykla buvo atšventus 90 metų jubiliejų 2019 m. lapkričio 9, tačiau pastatas atrodė lyg laiko nepaliestas, labai įspūdingas savo kabinetų skaičiumi,  visa instaliuota įranga kiekvienam mokomajam dalykui bei mokymosi priemonių gausa ir įvairove. Didelis dėmesys besimokant skiriamas IT diegimui ir naudojimui, tačiau svarbiausia šioje mokykloje yra  mokinių ir mokytojų  emocinė gerovė.
Po susipažinimo su mokykla prasidėjo komandiniai žaidimai, kurių metu visi projekto dalyviai galėjo susipažinti, save pristatyti ir geriau pažinti vienas kitą.
Po pietų dalyviai pristatė prezentacijas apie savo šalį, miestą ir mokyklą. Buvo įdomu sužinoti negirdėtų faktų apie kiekvieną šalį.
Antradienis:  dalyviai buvo padalinti į 4 grupes po 10-20 mokinių ir dalyvavo įvairiose veiklose skirtingose dirbtuvėse. Jaunuoliai išbandė jogą ir šuoliukus bei bėgimą ant pripučiamo sportinio takelio. Toliau sekė cukraus ir kanapių dirbtuvės, kur mokiniai praktiškai pabandė nustatyti cukraus kiekį tam tikruose produktuose, diskutavo apie cukraus žalą, kanapių naudojimą medicinoje ir pan. Pavalgę pietus visi žiūrėjo fimą “Inside Out” šalia mokyklos esančiame kino teatre ir grupėse aptarė filme gvildentas temas.
Vakare vyko Erasmus+ vakaronė. Muzika ir šokiai buvo nuostabūs. Šalys – dalyvės mokino susirinkusius savo šokių. Suomių šeimos paruošė suomiškų vaišių. Visi šoko, užkandžiavo ir smagiai leido laiką bendraudami.
Trečiadienis:  šią dieną dalyviai praleido lauke, rekreacinėje zonoje šalia Saaksi ežero. Dalyviai mokėsi šaudyti iš lanko, įžiebti ugnį, surišti virvių mazgus, žaidė lauko komandinius žaidimus, ėjo pasivaikščioti miško takais. Po intensyvių užsiėmimų suomiai visus vaišino karšta sriuba iš katilo. Po gardžios sriubos teko išbandyti net suomišką pirtį, nėrimą į ledinį ežero vandenį ir karštą vandens kubilą lauke. Tai buvo nepakartojama. Kiekvienas didžiavosi savimi įveikęs tokį iššūkį.
Ketvirtadienis: Ankstyvą rytą mokiniai ir mokytojai autobusu išvyko į sostinę Helsinki. Keltu persikėlę į Soumenlinna salą aplankė tvirtoves - suomių XVIII a. kultūrinį paveldą,apie kurį gidas papasakojo įdomių faktų.
Po ekskursijos su gidu po salą, dalyviai grįžo į Helsinki kur parke galėjo stebėti kasmetinę ceremoniją “penkkarit”. Visi suomių 12 klasių mokiniai švenčia tą dieną, nes tai yra jų paskutinė diena prieš egzaminus. Mokiniai apsirengia įvairiausiais kostiumais, susėda į didžiulius sunkvežimius ir važinėja centrine gatve mėtydami saldainius žmonėms.
Po smagios ceremonijos visų laukė apsilankymas įspūdingoje Oodi – Helsinki centrinėje biblotekoje. Tai inovatyvi ir unikali biblioteka, kurioje lankytojai gali ne tik pasiimti knygų įvairiausiomis kalbomis, bet ir skaityti žurnalus, dirbti, žiūrėti filmus, kurti muziką, žaisti žaidimus ir netgi siūti. Kad dalyviai kuo geriau susipažintų su biblioteka, jiems buvo pasiūlytas interaktyvus žaidimas “Seppo”.
Penktadienis:  penktadienio rytas prasidėjo sveiko maisto gaminimu ir piešimo užsiėmimais.
Po pietų projekto dalyviai buvo pakviesti žiūrėti klasikinių šokių, kuriuos šoko 11 klasių mokiniai. Jie nuo šiol mokykloje tapo patys vyriausi. Tokia daugelį metų puoselėjama tradicija vadinama “Wanhojentanssit” (“Naujų vyresniųjų puota”). Merginos dėvi ilgas balines sukneles, o vaikinai – frakus. Tai buvo paskutinis gražus vakaras Suomijoje.