2022 m. gegužės 27 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje vyko VII-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada”.  Sporto varžybose, Riešės gimnazijos mokinė Elzė Odnopolaitė 60 m bėgime užėmė 2-ąją vietą, o Rokas Sakalauskas tarp vaikinų iškovojo 3-ąją vietą. Šuolyje į tolį iš vietos Ugnė Staugaitė buvo 5-a, o Domas Pivoras tarp vaikinų taip užėmė 5-ąją vietą. Futbolo turnyre 3x3 Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Meda Grikytė, Andrėja Jusiūtė, Laura Ramanauskaitė, Danielė Vyzaitė, Matas Čepas, Dovydas Krisčiūnas, Titas Banys ir Jokūbas Bandza nugalėję visas komandas tapo čempionais! Bendroje komandinėje įskaitoje Riešės gimnazija tarp visų dalyvavusių komandų užėmė 1-ąją vietą! “Adamkiados garbės” nominantu paskelbtas Riešės gimnazijos tituluotas sportininkas, ilgų ir vidutinių nuotolių bėgikas Tomas Juodvalkis. Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!

2022 m. kovo 17 d. Riešės gimnazijos 156 mokiniai dalyvavo Tarptautiniame matematikos konkurse "Kengūra". iš jų į Lietuvos mokinių TOP-50 pateko 3 mokiniai: IIIa klasės mokinė Evelina Blažytė užėmė XIII vietą Lietuvoje; 8d klasės mokinys Dovydas Bražiūnas užėmė XX vietą Lietuvoje; IIc klasės mokinys Eimantas Lazauskas užėmė XLI vietą Lietuvoje.

Riešės gimnazijos 8d klasės mokinys Dovydas Bražiūnas Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė II vietą.

Riešės gimnazijos 8c klasės mokinė Benedikta Nakvosaitė dalyvavo XXI-ajame Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse ir pasiekė puikių rezultatų! Užėmė prizinę 6 vietą šalies mastu tarp 8 klasių mokinių.

2022 m. Riešės gimnazijos IIc klasės mokinys Šarūnas Povilaika Lietuvos mokinių chemijos konkurse „Koks nuostabus medžiagų pasaulis“ užėmė I vietą.

Panevėžio „Vilties“ progimnazija 2021 metų kovo-gegužės mėnesiais organizavo tarptautinį bendrojo ugdymo mokyklų pasakų konkursą „Svajonės link“. Konkurso tikslas – domėtis kompetencijomis ateities darbo rinkoje, kūrybiškai perteikti turimas ugdymo karjerai žinias ir atskleisti asmeninę mokymosi, saviraiškos patirtį. Konkurso baigiamasis renginys, kuris vyko birželio 3 dieną, sutapo su Ugdymo diena „Šok į tėvų klumpes“. Jame buvo skaitomos ištraukos iš geriausių mokinių sukurtų pasakų apie ateities profesijas, prizinių vietų laimėtojai apdovanoti diplomais, konkurso globėjo Seimo nario D. Labanavičiaus padėkos raštais ir prizais. Džiugu, kad šiame konkurse dalyvavo ir 2-ąją vietą užėmė Riešės gimnazijos 7b klasės mokinė Liepa Barbora Žemaitytė. Sveikiname!

2019 m. Riešės gimnazija dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamoje akcijoje Pertrauka tyloje“, skirtoje paminėti Tarptautinė triukšmo suvokimo dieną.

2019 m. gegužės 31 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje vyko jubiliejinė, V-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada”. Riešės gimnazijos „Adamkiados garbės” nominantu paskelbtas IIIa gimnazijos klasės mokinys Erikas Golubovskis, kuris yra daugkartinis Lietuvos ir Europos pankrationo čempionas, pasaulio kadetų vicečempionas. Dalyviai varžėsi 60 m bėgimo rungtyje, šuolyje į tolį iš vietos, estafečių bėgime 3x100 m ir futbolo turnyre 3x3, taip pat protmūšyje. Riešės gimnazijos mokinė Ugnė Remeikaitė 60 m bėgime užėmė 3-ąją vietą. Šuolyje į tolį iš vietos Rugilė Viltrakytė laimėjo 2-ąją vietą, o Ervinas Kreivys tarp berniukų buvo 1-as. Futbolo turnyre Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Medeinė Ugnė Blinstrubaitė, Rapolas Razmus ir Herkus Cicėnas užėmė 3-ąją vietą. Protmūšyje Erikas Tarvydas ir Rytis Valatka laimėjo 3-ąją vietą. Bendroje įskaitoje Riešės gimnazija tarp visų dalyvių užėmė 2-ąją vietą.  Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!

2019 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“:
7d klasės mokinė Kazlauskaitė Rugilė Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė I vietą,
5b klasės mokinė Zamalytė Elena Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė II vietą,
8a klasės mokinė Paulavičiūtė Meda Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė II vietą,
IIIb klasės mokinys Rimšelis Edvardas Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė II vietą,
5d klasės mokinė Linkevičiūtė Viktorija Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė IV vietą,
6c klasės mokinys Vaitkevičius Jonas Apolinaras Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė IV vietą,
8a klasės mokinys Kuzma Lukas Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė VI vietą,
5d klasės mokinys Bražiūnas Dovydas Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė V vietą,
7b klasės mokinys Povilaika Šarūnas Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė V vietą,
6c klasės mokinys Kukenys Julius Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė VI vietą,
Ib klasės mokinys Ablačinskas Liudas Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė VI vietą,
5a klasės mokinys Mikalauskas Tomas Vidmantas Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė VII vietą,
Ib klasės mokinė Burneikaitė Liepa Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė VII vietą,
6c klasės mokinė Bieliauskaitė Austėja Vilniaus rajono savivaldybėje užėmė X vietą.

2019 m. gegužės 11-12 d. Riešės gimnazijos gatvės šokių kolektyvai dalyvavo 10-ose Tarptautinėse šokių varžybose ir užėmė 3 vietą.