2022 m. gegužės 27 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje vyko VII-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada”.  Sporto varžybose, Riešės gimnazijos mokinė Elzė Odnopolaitė 60 m bėgime užėmė 2-ąją vietą, o Rokas Sakalauskas tarp vaikinų iškovojo 3-ąją vietą. Šuolyje į tolį iš vietos Ugnė Staugaitė buvo 5-a, o Domas Pivoras tarp vaikinų taip užėmė 5-ąją vietą. Futbolo turnyre 3x3 Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Meda Grikytė, Andrėja Jusiūtė, Laura Ramanauskaitė, Danielė Vyzaitė, Matas Čepas, Dovydas Krisčiūnas, Titas Banys ir Jokūbas Bandza nugalėję visas komandas tapo čempionais! Bendroje komandinėje įskaitoje Riešės gimnazija tarp visų dalyvavusių komandų užėmė 1-ąją vietą! “Adamkiados garbės” nominantu paskelbtas Riešės gimnazijos tituluotas sportininkas, ilgų ir vidutinių nuotolių bėgikas Tomas Juodvalkis. Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!