Projektas „Treniruokimės smagiai“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra
Riešės gimnazija įgyvendina sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamą sporto projektą „Treniruokimės smagiai“.
Projekto tikslas - Riešės gimnazijos lauko treniruoklių įrengimas, siekiant užtikrinti gimnazijos mokinių, tėvų ir kitų bendruomenės narių fizinį aktyvumą.
2020 m. gimnazijos stadione bus įrengti lauko treniruokliai: steperis dvipusis, skirtas kojų raumenų treniravimui; pilvo preso, krūtinės, rankų, pečių, kojų tiesiamųjų raumenų treniruoklis; krūtinės preso dvigubas treniruoklis, vaikštynė dviguba; dviratis - steperis; vertikali trauka vienpusė; AB/AD kojų skėtimas/glaudimas; tvisteris trigubas; pilvo presas dvigubas; irklavimo treniruoklis dvigubas; vertikali trauka dvipusė; lauko įrengimas, kurį sudaro dvigubos lygiagretės, horizontalios kopėtėlės, vertikalios kopėtėlės, dvigubas skersinis.
Įrengta lauko treniruoklių baze gimnazijos teritorijoje mokiniai ir kiti bendruomenės nariai nemokamai galės naudotis savarankiškai arba mokiniai pamokų metu.