Kovo 10 dieną gimnazijoje vyko viktorina, skirta Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti. Dalyvavo šešios I-III gimnazijos klasių komandos. Komandos varžėsi penkiose rungtyse, sumaniai turėjo pritaikyti istorijos ir geografijos žinias. Viktoriną organizavo istorijos mokytoja Nijolė Rodzevičienė ir geografijos mokytoja Virginija Byčienė. Sveikiname nugalėtojus: I vieta – II b klasės komanda, II vieta – Ib klasės komanda, III vieta – IIIa,b klasės komanda.

Kovo 4 d.  ir 5 d. gimnazijoje vyko IX geografijos olimpiada „Mano gaublys“2020, kurioje dalyvavo 6-12 klasių mokiniai, aktyviai besidomintys geografija. Mokiniai atliko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos parengtas užduotis. Dalyviai rungėsi savo klasės kategorijoje. Riešės gimnazijoje olimpiadą vykdė geografijos mokytojos Virginija Byčienė ir Inga Saplinskienė. Geriausiai iš visų dalyvių pasirodė ir daugiausia taškų surinko 6c klasės mokiniai Benedikta Nakvosaitė ir  Martynas Grigoravičius.
Džiaugiamės visų rezultatais ir sveikiname visus I, II ir III vietos nugalėtojus!

Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Riešės gimnazijos mokiniai ir mokytojai Vasario 16-ąją paminėjo dainomis ir šokiais. Šventės metu pristatytose nuotraukose „Mano klasė švenčia Lietuvą“ džiugino mokinių  ir mokytojų entuziazmas bei kūrybiškumas, šiandienos ir praėjusių dešimties metų švenčių akimirkos.

Vasario 13 d. mūsų gimnazijoje vyko III gimnazijos klasių vaikinų ir merginų tinklinio varžybos, skirtos „Šv. Valentino dienai“.

2020 m. vasario 13 dieną gimnazijoje vyko viktorina „Pasaulio ir Lietuvos įdomybių geografija“ , kurioje dalyvavo 7–tų klasių komandos. Mokiniams šauniai sekėsi atsakinėti į klausimus apie įdomias pasaulio vietas, atpažinti įvairius gyvūnus bei augalus, susieti plačiai naudojamus bei vartojamus produktus, jų kilmės vietas. Viktorinos dalis „TAIP ar NE“ pareikalavo ne tik žinių, bet ir greitos orientacijos. Daugiausiai taškų surinko ir nugalėtojais tapo 7a klasės komanda, nedaug nuo jų atsiliko ir antrą vietą užėmė 7d klasės komanda. Sveikiname nugalėtojus!

2020 m. vasario 13 dieną gimnazijoje vyko viktorina „Ką žinau apie Lietuvos istoriją“. Protų mūšio ir etnografines užduotis bei klausimus apie šalies valstybines šventes atliko 5 a, 5 b, 5 c bei 6 a klasių komandos. Geriausiai mokiniams sekėsi atsakinėti į protų mūšio klausimus apie šalies istoriją ir kultūrą, sunkesnės užduotys iš etnografijos. Daugiausiai taškų surinko ir nugalėtojais tapo 6 a klasės komanda. Sveikiname nugalėtojus.

Norime pasidžiaugti, kad Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus ugdytinė Lėja Lopušniak dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso "Dainų dainelė" III etape.
Kviečiame visus balsuoti internetu už Lėją!
Mergaitę "Dainų dainelės" konkursui paruošė Riešės gimnazijos meninio ugdymo pedagogė Jurgita Stasiūnienė.

2020 metų vasario 5 dieną Riešės gimnazijoje vyko draugiškos tinklinio varžybos tarp Riešės ir Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijų merginų tinklinio komandų. Sveikiname mūsų gimnazijos šauniąsias tinklininkes, iškovojusias pergalę santykiu 3:0.

2020 metų sausio 29 dieną Riešės gimnazijoje vyko draugiškos tinklinio varžybos tarp Riešės ir Paberžės „Verdenės” gimnazijų vaikinų komandų. Po sunkių, ilgų, bet draugiškų varžybų Paberžės „Verdenės” gimnazijos tinklininkai iškovojo pergalę 2:1.

Sausio 24d. Riešės gimnazijos 6-9 klasių mokiniai dalyvavo Nacionaliniame geografijos žinių konkurse Adventur 2020 "Pažink Lietuvą ir pasaulį", kuris vyko parodų centre "Litexpo". Vilius Bagušauskas, 7b klasės mokinys, šiame konkurse užėmė pirmąją vietą tarp 7-tų klasių mokinių ir buvo apdovanotas aukso medaliu bei puikiais prizais. Geografijos mokytojai Virginijai Byčienei įteiktas padėkos raštas už medalininko parengimą konkursui. Džiaugiamės puikiu rezultatu!