Rugsėjo 1-ąją mokyklinis skambutis vėl visus sukvietė į mokslo ir žinių šventę. Riešės gimnazijos kieme aidėjo mokinių šurmulys. Gimnazijos mokinius, mokytojus bei tėvelius sveikino ir sėkmingų naujų mokslo metų linkėjo gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė ir pavaduotoja ugdymui Irina Gaidamovič. Kol mokytojos vedė pirmąją simbolinę pamoką, tėveliai galėjo susipažinti su būrelių siūlomomis veiklomis.

Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikai džiaugiasi vasara darželyje besivažinėdami naujais dviratukais, triratukais ir paspirtukais.

2020 m. rugpjūčio 7 d. gimnazijoje vyko Brandos atestatų įteikimo šventė. Abiturientams sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė, pavaduotoja ugdymui Irina Gaidamovič, gimnazijos klasių ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja  Inga Saplinskienė. Dvyliktokus sveikino klasių auklėtoja Renata Nemeikienė, mokinių tėveliai. Padėkos žodį mokytojams, tėveliams  tarė IV-ų gimnazijos klasių  mokiniai. Sėkmės Jums Jūsų kelyje, abiturientai!

“Muzikinių spalvų karuselė” Riešės gimnazijoje skamba kiekvieną pavasarį. Tai muzikos pamokų ir neformalaus ugdymo veiklos 1 – 4 klasių mokinių meninės raiškos atviri koncertai ir viktorinos.

Šiemet – tai nuotolinio mokymo(si) metu skambėjusių muzikos kūrinių mini koncertas ir virtuali skambančių piešinių paroda “AČIŪ”. Parodoje eksponuojami muzikos pamokų metu atlikti mokinių darbai.

AČIŪ mokytojams ir AČIŪ tėveliams. Tik jūsų visų dėka mums, pradinių klasių mokiniams, pavyko įveikti šį sudėtingą mokymosi periodą.

Virtualią parodą – koncertą “Muzikinių spalvų karuselė - AČIŪ” rengė Riešės gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Inga Ulevičiūtė Rukšėnienė ir informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Viktorija Orechovienė.

Muzikinių spalvų karuselė AČIŪ 2020 vaizdo įrašas

Šią savaitę Riešės gimnazijos antrokai turėjo galimybę susitikti su matematiku - fiziku Sauliumi Lapieniu, kuris aktyviai dalyvauja Nacionalinės kosmoso technologijų platformos, Lietuvos kosmoso asociacijos veikloje, 2010 metais prisidėjo įkuriant Kosmoso mokslo ir technologijų institutą. Tai puikus ir įdomus žmogus, kuris papasakojo vaikams apie kosmosą,  Marsą, naujas galimybes ateityje, Space x skrydį. Ši pažintis buvo labai įdomi.
Dabar vasarą (ir ne tik) dažniau pažvelgsime į dangų.
Susitikimą organizavo pradinių klasių mokytoja Laura Muliarčikienė.

Šią savaitę Riešės gimnazijos antrokai dalyvavo Birutės Galdikas fondo surengtoje paskaitoje “Ką reikia žinoti apie palmių aliejų?” Mokiniai sužinojo ne tik apie palmių aliejų, bet ir susipažino su mokslininkės Birutės Galdikas veikla. Vėliau savanorė Alvyda papasakojo apie smagiuosius orangutangus. Buvo labai įdomu. Pamoką organizavo pradinių klasių mokytoja Laura Muliarčikienė.

Apie vaistinius augalus ir jų poveikį išmanantis žolininkas, lektorius, knygos „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ autorius Marius Lasinskas mielai papasakojo mūsų gimnazijos pirmokams ir antrokams, nuo kokių negalavimų padeda vienokie ar kitokie augalai, kaip juos vartoti. Buvo labai naudinga ir įdomi pamoka. Pamoką organizavo pradinių klasių mokytojos Laura Muliarčikienė, Agnė Narkevičienė, Ilona Mecelienė.

Minėdami Europos dieną – gegužės 9-ąją, Ia ir Ib klasių mokiniai rengė valstybių pristatymus - kūrė ES šalių vėliavas. Kūrybinius darbus  gimnazistai atliko iš gamtinių, namuose  turimų „žaliavų“.

Mielos mamytės, dainas Jums dovanoja:
Riešės gimnazija
Vilniaus r. Riešės vaikų darželis
Vilniaus r. Buivydiškių pagrindinė mokykla
Mickūnų vaikų lopšelis - darželis
Turgelių "Aistuvos" gimnazija
Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija
Karalienės Mortos mokykla
Vilniaus lopšelis - darželis "Bitutė"
Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras

Daina mamai

AČIŪ mamai

Balandžio 29 d. antrokai susipažino su Karoliu Šileika, kuris pristatė lietuvišką instrumentą - skrabalus, papasakojo apie jų unikalumą ir skambesį, be abejo--pagrojo. Muzikantą su savo skrabalais galima išvysti koncertuose ir įvairiuose projektuose. Puiku, kad ir mes turėjome galimybę nors virtualiai pabendrauti su Karoliu Šileika, paklausyti įdomios skrabalų muzikos. Tikimės išvysti muzikantą mūsų gimnazijoje rudenį: būtent tada Karolį pakvietėme apsilankyti pas mus gyvai! Pamoką organizavo pradinių klasių mokytojos Laura Muliarčikienė ir Agnė Narkevičienė.