2022 m. gegužės 27 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje vyko VII-oji Respublikinė sporto ir meno šventė „Adamkiada”. Tai šventė skirta p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globotų kaimo mokyklų mokiniams bei J. E. Prezidento Valdo Adamkaus sportinių rezultatų ir kilnių tikslų įprasminimui. Šiemet „Adamkiadoje“ varžėsi 21 mokykla iš visos Lietuvos, vyko 60 m bėgimas, šuolis į tolį iš vietos, futbolo turnyras 3x3, dailės pleneras. Dailės plenere „Mes stiprūs kartu“ Riešės gimnaziją atstovavo Emilija Dailydė ir Konradas Urbonas. Sporto varžybose, Riešės gimnazijos mokinė Elzė Odnopolaitė 60 m bėgime užėmė 2-ąją vietą, o Rokas Sakalauskas tarp vaikinų iškovojo 3-ąją vietą. Šuolyje į tolį iš vietos Ugnė Staugaitė buvo 5-a, o Domas Pivoras tarp vaikinų taip užėmė 5-ąją vietą. Futbolo turnyre 3x3 Riešės gimnazijos komanda, kurią sudarė Meda Grikytė, Andrėja Jusiūtė, Laura Ramanauskaitė, Danielė Vyzaitė, Matas Čepas, Dovydas Krisčiūnas, Titas Banys ir Jokūbas Bandza nugalėję visas komandas tapo čempionais! Bendroje komandinėje įskaitoje Riešės gimnazija tarp visų dalyvavusių komandų užėmė 1-ąją vietą! “Adamkiados garbės” nominantu paskelbtas Riešės gimnazijos tituluotas sportininkas, ilgų ir vidutinių nuotolių bėgikas Tomas Juodvalkis. Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!

Dvi savaites Riešės gimnazijos priešmokyklinio ugdymo mokiniai dalyvavo projekte "Atsargus, vadinasi saugus". Mokėsi saugaus elgesio mokykloje ir kelyje. O projektą vainikavo šuniuko Amsio apsilankymas, kurio metu vaikai demonstravo įgytas žinias ir gavo diplomus.

2022 05 13 Riešės gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Sūkurėlis“ dalyvavo festivalyje Marijampolėje „Draugų būryje“. Festivalį organizavo Marijampolės menų mokyklos liaudies šokių kolektyvas „Javonėlis“. Su šiuo kolektyvu mus sieja sena draugystė. Mes kartu vykdome į festivalius Lenkijoje, Italijoje, Austrijoje. „Draugų būryje“ dalyvavo šokių kolektyvai iš Mažeikių, Vilkaviškio, Vilniaus. „Sūkurėlio“ šokėjai sušoko 3 šokius: Sesylio, Bajorėlį ir Grandskverą.  Programą paruošė vyr.  choreografijos mokytoja Raimonda Pilkauskienė. Šis koncertas dvyliktokams buvo paskutinis. Jie šoko puikiai. Žiūrovai palaikė pasirodymą aplodismentais.

2022  05  06 Riešės gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Sūkurėlis“ dalyvavo Pietryčių Lietuvos mokinių meninės kūrybos XXIII festivalyje „Šalčios aleliumai“. Festivalis vyko Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijoje. Festivalyje dalyvavo apie 300 dalyvių iš Vilniaus apskrities mokyklų, gimnazijų ir darželių. Festivalyje apsilankė garbūs svečiai - atkuriamojo Seimo pirmininkas Vyt. Landsbergis, Seimo narys Vyt. Juozapaitis.  „Sūkurėlio“ šokėjai pašoko 3 šokius - Sesylio, Pagalinį ir Grandskverą. Visa pasirodymą žiūrovai palaikė aplodismentais. Programą paruošė vyr. choreografijos mokytoja Raimonda Pilkauskienė.

Riešės gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių ansamblis dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų virtualiame dainų festivalyje "Aš padainuosiu dainų dainelę". Kviečiame pasižiūrėti įrašą

Tradicinio Riešės gimnazijos muzikinio kūrybinių darbų projekto akimirkos

Riešės gimnazijos priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai dalyvavo Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų etnokultūriniame projekte  40-ies paukščių giesmė", skirtame paukščių sugrįžtuvėms paminėti.

Muzikinis kūrinys čia

Ir tuo pačiu su Tėvėliais pagamino ir įkėlė inkilėlius sugrįžtantiems paukšteliams.

Kovo 4-oji - Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena. Tai dienai paminėti gimnazijos 1-4 klasių mokiniai gamino įvairius darbelius. Pasigrožėkime kūrybingais mokinių darbeliais.

Riešės gimnazijos priešmokyklinio skyriaus ugdytinė Lėja Lopušniak Tarptautiniame vokalo konkurse „Music is my life“ (A grupėje) užėmė antrąją vietą. Mokytoja, Jurgita Stasiūnienė

2022 kovo 1 d. Riešės gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai švęsdami Užgavėnių šventę išvijo žiemą ir pasitiko bundantį pavasarį.