2021 m. vasario-kovo mėnesiais vyko regioninių mokyklų 5-6, 7-8 klasių moksleivių darbų konkursas „Matematinė šarada“. Kūrybiniai darbai, kuriuos pateikė ne tik mūsų gimnazijos, bet ir Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijos, Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos, Lavoriškių gimnazijos bei Buivydiškių pagrindinės mokyklos mokiniai, buvo viešai pateikti vertinti Facebook puslapyje. Remiantis surinktais įvertinimais bei konkurso nuostatuose iškeltais vertinimo kriterijais (žanro reikalavimų atitikimas, kalbos taisyklingumas, kūrybiškumas, teksto matematinės minties logiškumas, aiškumas ir tikslumas) išrinkti bei skelbiami konkurso nugalėtojai.
Dėkojame visiems dalyvavusiems!

I vieta (5-6 kl.) – Patrikas Boiko, 5e kl., Riešės gimnazija

I vieta (5-6 kl.) - Gerda Plėtaitė, 5 c kl., Riešės gimnazija

I vieta (7-8 kl.) – Viktorija Driven, 8 kl., Lavoriškių gimnazija

II vieta (5-6 kl.) – Tichonas Grudzelis, 5c kl., Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija

II vieta (5-6 kl.) – Laurynas Dzvinelis, 5a kl., Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija

II vieta (7-8 kl.) – Benedikta Nakvosaitė ir Barbora Murauskaitė, 7c kl., Riešės gimnazija

III vieta (5-6 kl.) – Ema Šalkauskaitė, 5b kl., Buivydiškių pagrindinė mokykla

III vieta (5-6 kl.) – Evelina Tunevičiūtė, 6b kl., Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija

III vieta (7-8 kl.) – Oskaras Pultarackas, 8 kl., Lavoriškių gimnazija

III vieta (7-8 kl.) – Emilija Albina Černiauskaitė, 7c kl., Riešės gimnazija

2021 m. vasario 11 d. Riešės gimnazijos 6 klasių mokiniai nuotoliniu būdu   dalyvavo „Rinkis sveikiau" mokyklos pamokoje, kurioje   TV laidų vedėjas V. Bareikis su mokiniais pasidalino savo maitinimosi ir sporto atradimais, bei kartu mokėsi  sveikatai palankaus maitinimosi. Jo pagrindus pamokoje pristatė gydytoja dietologė dr. Edita Gavelienė, o „Rimi"   kulinarijos technologė Lina Barčaitė ir kepinių technologas Mahmoud Idir pristatė bei parodė, kaip pagal paprastus receptus,  gaminti sveikatai palankius užkandžius. Po pamokos,  joje dalyvavusių klasių mokiniai, gavo  mokamąją medžiagą ir užkandžių receptus, kuriuos galės išbandyti namuose arba mokykloje.

 

 

Šv. Velykos – didžiausia pavasario šventė. Ji simbolizuoja viską, ką galime sieti su pavasariu: atgimimą, atsinaujinimą, naują pradžią. Šv. Velykų atributas - kiaušinis  - dar pagonybėje turėjo ypatingą, sakralinę reikšmę – laikytas gyvybės, vaisingumo simboliu.  Be kiaušinių marginimo vienas gražiausių Velykų ritualų – supimasis sūpuoklėse, kurio maginė reikšmė – gero derliaus „laiminimas“.
Pradinių klasių vaikai taip pat „suposi“ savo fantazijose ir pavasarinėse spalvose: kūrė konkursui „Velykinis atvirukas“ darbelius. Kviečiame jais pasigrožėti!
Jurgita Grikė ir Raminta Križanauskienė

2021 m. kovo mėn. 26-30 d. Riešės gimnazijos 6-7 klasių mokiniai dalyvavo socialinio emocinio ugdymo (SEU) Draugiškoje Olimpiadoje „Dramblys”. Tikslas – atkreipti dėmesį į socialinio emocinio ugdymo svarbą ugdant mokinių kompetencijas, atliekant užduotis stebėti SEU pažangą. Užduotis mokiniams padėjo atlikti mokytojos Ž.Rakauskaitė, J.Bareikienė, J.Rainienė. soc. pedagogė R.Prokšienė, psichologė O.Žaltauskienė.

2021 m. kovo mėnesį Riešės gimnazija bendradarbiaudama su Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centru gavėnios laikotarpio metu kvietė Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų 1-4, 5-8, I-IV klasių mokinius dalyvauti Velykinių kompozicijų konkurse. Džiaugiamės, kad konkursas sukėlė didžiulį susidomėjimą. Darbų sulaukėme iš Juodšilių Šilo gimnazijos, Rudaminos Ryto gimnazijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos, Vilniaus Jeruzalės progimnazijos, Vilniaus rajono Bezdonių Saulėtekio pagrindinės mokyklos, Vilniaus Šviesos pradinės mokyklos, Vilniaus Taikos progimnazijos, Riešės gimnazijos, Ignalinos gimnazijos, Panevėžio Vilties progimnazijos, Pavilnio progimnazijos, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, Turgelių Aistuvos gimnazijos, Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos, Eitminiškių gimnazijos, Švenčionių profesinio rengimo centro, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos.  Iš viso buvo atsiųsta daugiau nei 100 konkursinių nuotraukų. Velykines kompozicijas kurti mokiniai buvo kviečiami vieni, arba kartu su šeima. Pirmuoju konkurso etapu komisijos buvo atrinktos devynios kompozicijos iš kurių buvo renkami laureatai.
Skelbiame konkurso Velykinės kompozicijos laureatus:
Vilniaus Šviesos pradinės mokyklos mokinė A.K.P. 2 kl,;
Juodšilių Šilo gimnazijos mokinys J.M. 3 kl.;
Turgelių Aistuvos gimnazijos mokinė L.Ž. 7 kl.;
Eitminiškių gimnazijos mokinė S.A. 9 kl.
Sveikiname!!!
Su konkurso nugalėtojais ar juos kuruojančiais mokytojais bus susisiekta asmeniškai.

J.M 3kl. Juodšilių Šilo g-ja

A.K.P. 2kl. Vilniaus Šviesos pradinė m-kla

S.A. 9kl. Eitminiškių g-ja

L.Ž. 7kl. Turgelių Aistuvos g-ja

Prasidėjus pavasariui sulaukėme ir pirmųjų sugrįžusių paukščių. Pradinių klasių mokiniai piešė, kūrė iš siūlų, lipdė, lankstė įvairiausius sparnuočius.


„Dešimt paukščių tupi”


Dešimt paukščių tupi
Suskaičiuot mums rūpi;
Šitas paukštis – žvirbliukas,
Šitas paukštis – nykštukas,
Šitas paukštis – strazdelis,
Šis – perkūno oželis,
Šitas paukštis – gegutė,
Šitas paukštis – kukutis,
Šitas paukštis – dagilis,
Šitas paukštis – kikilis,
Šitas paukštis – kielė,
O šis – volungėlė.
Na, o čia erelis piktas ir plėšrus,
Greit paukšteliai į namus!

Erika Pašakinskienė ir Agnė Šarakauskė

2021 vasario 1d. Riešės gimnazijos 3a klasės mokiniai  dalyvavo respublikiniame vaikų ir jaunimo konkurse  “Kas man yra ekologija”, kurį organizavo Europos Parlamento narys Bronis Ropė.
Mūsų mokiniai šiame konkurse pasirodė puikiai ir užėmė III vietą iš 1200 darbų!  Klasė apdovanota diplomais ir dovanomis. Labai džiaugiamės ir sveikiname!

Kviečiame pasigrožėti Riešės gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių projektu

Kovo 4 d. - Šv. Kazimiero diena, tai dienai paminėti, gimnazijos 1-4 klasių mokiniai namuose gamino įvairius darbelius. Džiaugiamės atsiųstomis nuotraukomis su darbais bei gaminiais.

Mielieji,

sveikiname visus Vasario 16-osios proga! Švęskime Laisvę!


Dalinamės ir Riešės gimnazijos pačių mažiausių ugdytinių sveikinimu.