2022 05 13 Riešės gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Sūkurėlis“ dalyvavo festivalyje Marijampolėje „Draugų būryje“. Festivalį organizavo Marijampolės menų mokyklos liaudies šokių kolektyvas „Javonėlis“. Su šiuo kolektyvu mus sieja sena draugystė. Mes kartu vykdome į festivalius Lenkijoje, Italijoje, Austrijoje. „Draugų būryje“ dalyvavo šokių kolektyvai iš Mažeikių, Vilkaviškio, Vilniaus. „Sūkurėlio“ šokėjai sušoko 3 šokius: Sesylio, Bajorėlį ir Grandskverą.  Programą paruošė vyr.  choreografijos mokytoja Raimonda Pilkauskienė. Šis koncertas dvyliktokams buvo paskutinis. Jie šoko puikiai. Žiūrovai palaikė pasirodymą aplodismentais.

2022  05  06 Riešės gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Sūkurėlis“ dalyvavo Pietryčių Lietuvos mokinių meninės kūrybos XXIII festivalyje „Šalčios aleliumai“. Festivalis vyko Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijoje. Festivalyje dalyvavo apie 300 dalyvių iš Vilniaus apskrities mokyklų, gimnazijų ir darželių. Festivalyje apsilankė garbūs svečiai - atkuriamojo Seimo pirmininkas Vyt. Landsbergis, Seimo narys Vyt. Juozapaitis.  „Sūkurėlio“ šokėjai pašoko 3 šokius - Sesylio, Pagalinį ir Grandskverą. Visa pasirodymą žiūrovai palaikė aplodismentais. Programą paruošė vyr. choreografijos mokytoja Raimonda Pilkauskienė.

Riešės gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių ansamblis dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų virtualiame dainų festivalyje "Aš padainuosiu dainų dainelę". Kviečiame pasižiūrėti įrašą

Tradicinio Riešės gimnazijos muzikinio kūrybinių darbų projekto akimirkos

Riešės gimnazijos priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai dalyvavo Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų etnokultūriniame projekte  40-ies paukščių giesmė", skirtame paukščių sugrįžtuvėms paminėti.

Muzikinis kūrinys čia

Ir tuo pačiu su Tėvėliais pagamino ir įkėlė inkilėlius sugrįžtantiems paukšteliams.

Kovo 4-oji - Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena. Tai dienai paminėti gimnazijos 1-4 klasių mokiniai gamino įvairius darbelius. Pasigrožėkime kūrybingais mokinių darbeliais.

Riešės gimnazijos priešmokyklinio skyriaus ugdytinė Lėja Lopušniak Tarptautiniame vokalo konkurse „Music is my life“ (A grupėje) užėmė antrąją vietą. Mokytoja, Jurgita Stasiūnienė

2022 kovo 1 d. Riešės gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai švęsdami Užgavėnių šventę išvijo žiemą ir pasitiko bundantį pavasarį.

Interaktyvi respublikinė muzikinė kūrybinių darbų paroda pristatanti 1-12 klasių bendrojo lavinimo įstaigų auklėtinių individualią arba kolektyvinę kūrybinę veiklą, apjungiant ir įtraukties mokytis sunkumų patiriančius mokinius. Renginio - parodos iniciatorė - Riešės gimnazija.
Parodą rengė muzikos mokytoja ekspertė Inga Ulevičiūtė Rukšėnienė bei matematikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė Viktorija Orechovienė.
Akimirkomis galite pasigrožėti čia

2022 m. vasario 16 d. Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinė Lėja Lopušniak dalyvavo Tarptautiniame vaikų ir jaunimo muzikos konkurse - festivalyje "Rasos lašeliai" ir laimėjo pirmąją vietą.
Mokytoja - Jurgita Stasiūnienė