2021 m. vasario 11 d. Riešės gimnazijos 6 klasių mokiniai nuotoliniu būdu   dalyvavo „Rinkis sveikiau" mokyklos pamokoje, kurioje   TV laidų vedėjas V. Bareikis su mokiniais pasidalino savo maitinimosi ir sporto atradimais, bei kartu mokėsi  sveikatai palankaus maitinimosi. Jo pagrindus pamokoje pristatė gydytoja dietologė dr. Edita Gavelienė, o „Rimi"   kulinarijos technologė Lina Barčaitė ir kepinių technologas Mahmoud Idir pristatė bei parodė, kaip pagal paprastus receptus,  gaminti sveikatai palankius užkandžius. Po pamokos,  joje dalyvavusių klasių mokiniai, gavo  mokamąją medžiagą ir užkandžių receptus, kuriuos galės išbandyti namuose arba mokykloje.

 

 

Mielieji,

sveikiname visus Vasario 16-osios proga! Švęskime Laisvę!


Dalinamės ir Riešės gimnazijos pačių mažiausių ugdytinių sveikinimu.

Interaktyvi muzikinė kūrybinių darbų paroda „Skambantys žibintai“ -  tai regioninis renginys, buriantis bendrojo lavinimo įstaigų auklėtinius individualiai arba kolektyvinei kūrybinei veiklai, apjungiant ir įtraukties mokytis sunkumų patiriančius mokinius. Renginio - parodos iniciatorė - Riešės gimnazija.
Parodą rengė muzikos mokytoja ekspertė Inga Ulevičiūtė Rukšėnienė bei matematikos ir informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Viktorija Orechovienė.
Kviečiame pasidžiaugti mokinių ir mokytojų kūrybinėmis akimirkomis.

Riešės gimnazijos trečiokai su mokytoja Laura Muliarčikiene dalyvavo Jaunųjų mokslininkų akademijos  organizuotame projekte Ateities profesijų universitetas. Nuotoliniuose užsiėmimuose projektu siekta  skatinti įsitraukimą į karjeros planavimą ir projektavimą nuo ankstyvojo amžiaus.

Užsiėmimų metu:
analizavo darbo rinką;aptarė naujausius technologinius mokslinius tyrimus ir pasiekimus;susipažino su numatomomis ateities profesijomis;sužinojo kokių įgūdžių reikės ateities specialistui;bei aptarė technologijas,  kurios dar neišrastos, specialistus kurių dar nėra ir profesijas apie kurias dar nieko nežinome!

Projektas finansuojamas Vilniaus m. savivaldybės ir vykdomas bendradarbiaujant su Šeškinės bendruomenių sąjunga

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybinė šventė. Šiemet minime šios įsimintinos datos 30 – metį.
1991 metais šią dieną įvykęs masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybės bandymui jėga paimti į savo rankas valstybiniam perversmui reikšmingus objektus. Atsilaikyti prieš laisvės ištroškusių žmonių širdis jiems nepavyko.
Tradiciškai Riešės gimnazijoje buvo minima Laisvės gynėjų diena.  Pirmos pamokos metu mokyklos bendruomenė prisijungė prie akcijos  "Atmintis gyva, nes liudija" -  8 val. languose uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės. Pamokose ir klasės valandėlėse buvo vykdomos įvairios veiklos: diskutuojama apie šios dienos prasmę, žiūrimi edukaciniai filmai, atliekami įvairūs kūrybiniai darbai.
Dėkojame, jog esame laisvi!
Nuotraukoje -  6 C klasės uždegtų atminimo žvakučių koliažas.

5 – 7 klasių mokiniai, laukdami gražiausių žiemos švenčių – šv. Kalėdų ir Naujųjų metų, kūrė sveikinimo atvirukus ir palinkėjimus. Vieni pasinaudojo išmaniosiomis technologijomis, kiti - tradiciškai piešė ir rašė ranka. Palinkėjimai nuoširdūs ir kupini širdies šilumos. Čia tik keletas iš jų. Idėją pasiūlė ir darbelius surinko etikos mokytoja Ž. Rakauskaitė. Gražių ir jaukių Jums švenčių, sėkmingų ir laimingų Naujųjų metų.

Riešės gimnazijos Mokinių taryba kviečia visus mažus ir didelius pasidalinti gerumu! Kviečiame kepti pyragus, keksiukus, sausainukus ir paaukoti tiems, kuriuos Jūsų gerumas ir šiluma pradžiugins!
Iškeptus pyragus lapkričio 6 dieną iki 11 val. atnešti į Riešės gimnaziją (pas budintį) Kepiniai turi būti supakuoti į vienkartinius indus.
Mokinių taryba Jūsų atneštus gardėsius nuveš į Paberžės globos namus, Kalino slaugos ligoninę.
Pasidalinkime gerumu!

2020 m. spalio 23 d. vyko tinklinio turnyras Riešės gimnazijos taurei laimėti.
Dalyvavo 4 mišrios suaugusiųjų komandos. Po gražių ir atkaklių varžybų paaiškėjo, kad turnyro nugalėtojais tapo komanda “Raudondvaris”, kurios daugumą sudarė buvę Riešės gimnazijos mokiniai. Antroji liko Riešės gyventojų komanda “Vaivorykštės”, trečioji – svečių komanda “Bičiuliai” iš Vilniaus r. Paberžės gyvenvietės, o ketvirtoji –Riešės komanda “Riešės Nuts”.
Visos komandos apdovanotos taurėmis bei medaliais. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas nugalėtojų komandos “Raudondvaris” atstovas Artūras Baltrušaitis. Turnyras finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Kelios akimirkos iš renginio

Riešės gimnazijos teritorijoje pradėti montuoti CRAMO darželio moduliai. Informuojame, kad prašymai į gimnazijos darželio grupes priimami raštinėje (jei anksčiau jau esate rašę prašymą dėl darželio Bukiškio progimnazijos ar Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyriuose, papildomo prašymo rašyti nereikia).

Rugsėjo 1-ąją mokyklinis skambutis vėl visus sukvietė į mokslo ir žinių šventę. Riešės gimnazijos kieme aidėjo mokinių šurmulys. Gimnazijos mokinius, mokytojus bei tėvelius sveikino ir sėkmingų naujų mokslo metų linkėjo gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė ir pavaduotoja ugdymui Irina Gaidamovič. Kol mokytojos vedė pirmąją simbolinę pamoką, tėveliai galėjo susipažinti su būrelių siūlomomis veiklomis.