2019 m. gegužės 22 d. Riešės gimnazijos sporto aikštynas ir vėlei pasipuošė spalvingu ir linksmu, tradiciniu mūsų gimnazijoje tapusiu sporto renginiu  – „Futboliukas renka draugus“. Šiais metais šis smagus renginys organizuojamas jau penktą kartą. Į šventę atvyko ištikimi draugai iš Turgelių Aistuvos gimnazijos, Juodšilių  „Šilo“ gimnazijos, Buivydiškių pagrindinės mokyklos Sudervės pradinio ugdymo skyriaus, Eitminiškių gimnazijos Ažulaukės pradinio ugdymo skyriaus ir be abejo Riešės gimnazijos ir Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai.
Linksmąjį Futboliuką, švenčiantį savo penktąjį gimtadienį ir jo svečius bei draugus pasveikino ir sportinės sėkmės palinkėjo gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė,  Lietuvos futbolo federacijos atstovai. Jaunuosius sportininkus pasveikino ir jiems teisėjavo garsus šalies futbolininkas Audrius Veikutis. Jam, kaip ir  kasmet, buvo nelengva išskirti gabiausius – tad medaliais ir suvenyrais buvo apdovanoti visi.