2019 m. spalio 24 d. buvo apdovanoti Riešės gimnazijoje vykusio dailyraščio konkurso Rašom - 2019 laureatai! Renginys prasidėjo nuo I-ojo turo, vykusio rugsėjo 30 d. - spalio 15 d.: visose gimnazijos 5-12-ose klasėse lietuvių kalbos - literatūros mokytojos bei mokiniai išrinko po kelis dailiausiai parašytus darbus. Išskirtinių dailyraščių autoriai - net pusė šimto mokinių - dalyvavo spalio 16 d. vykusiame II- ajame konkurso ture. Jame 5-8 klasių mokiniai rašė Vlado Dautarto tekstą Ruduo , I-IV gimnazijos klasių mokiniai - J.Biliūno kūrinį Baltasai šešėlis

Lapkričio 4 d. - 8 d. gimnazijos 1-ame aukšte veiks paroda - bus eksponuojami dailyraščio konkurso II-ojo etapo laureatų darbai. Ačiū komisijai! Sveikiname laureatus!

Konkursą organizavo vyresniosios lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos G. Ignatavičienė ir Z. Ivanauskienė